Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 08.05.2020

Japonya Bilgisayar Eğlence Tedarikçileri Derneği (CESA), 2020 Tokyo Oyun Gösterisinin mevcut COVID-19 krizi nedeniyle iptal edildiğini doğruladı. 24-27 Eylül tarihleri arasında Makuhari Messe‘de gerçekleştirilmesi planlanan fuar bunun yerine çevrimiçi bir etkinliğe dönüştürülecek. Dijital etkinliğin nasıl açılacağı konusunda daha fazla bilgi bu ayın sonunda bekleniyor.

“Yeni koronavirüsün (COVID-19) küresel ölçekte patlak vermesi ve Japonya’da da durum öngörülemez kalması nedeniyle organizatör ve yardımcı organizatörler sağlığa en yüksek önceliği vermek için uzun bir düşünmeden sonra bu karara ulaştılar. Ziyaretçilerin ve katılımcıların sağlığı çok önemlidir” dedi.

TGS, küresel salgının ardından E3, San Diego Comic-Con, Bit Summit, GDC, Gamescom ve diğerleri dahil olmak üzere iptal edilen uzun bir uluslararası fuar ve etkinlik listesine katılıyor. TGS gibi Gamescom ekibi de fiziksel fuar yerine dijital fuar yapacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.