Telltale Games, yeni bir The Wolf Among Us veya Tales from the Borderlands yapmıyor

Telltale Games, yeni bir The Wolf Among Us veya Tales from the Borderlands yapmıyor

Üzdü.

Geçen gün sizlere bir haber sunduk ve Telltale Games ekibinin, bu hafta içerisinde bir duyuru yapacağını belirttik. Bu duyuru, muhtemelen yeni bir The Wolf Among Us olacaktı ama daha sonrasından elimize daha somut kanıtlar geçti ve ekibin, aslında Batman: The Enemy Within isimli bir oyunu duyurabileceğini de gördük. Tabii bunların hiçbiri resmi bir bilgi değildi ve bu yüzden boşluk içerisindeydik. İçerik ortaklarımızdan olan Eurogamer ise bu boşluğu tamamen sildi. Telltale Games ekibi ile iletişime geçen Eurogamer, yeni bir The Wolf Among Us veya Tales from the Borderlands yapılmayacağını öğrendi. Tabii şimdilik.

Telltale Games, yeni bir The Wolf Among Us veya Tales from the Borderlands yapmıyor

Telltale Games, öncelikle The Wolf Among Us hakkında konuştu ve ilk sezonun finalinin çok havada kalmasını sevdiklerini belirtti. Oyunun fanlarının internet üzerinde teoriler oluşturuyor olması, finalin bu şekilde boşlukta kalmasının kendileri için güzel bir şey olduğunu belirttiler. Yani, ekibin herhangi bir şekilde, şu zamanda bir The Wolf Among Us planı yok. Tales from the Borderlands hakkında ise Telltale Games, kendilerinin bir planının olmadığını fakat Gearbox veya 2K ekiplerinin, orijinal Borderlands oyunları ile bu senaryoları ilerletebileceğini belirtti. Yani ekip, iki oyun için de yakın bir gelecekte plan yapmadıklarını belirtti. Aslında bunun nedenini fark etmek oldukça basit. Ekip, artık Marvel ile çalışabiliyor ve daha büyük projeler çıkartabiliyor. Kendi serilerinden gitmektense, Marvel ile çalışmak daha prestijli ve paralı geliyor olabilir.

Kişisel olarak konuşmak gerekirse, ben daha yeni Telltale Games oyunlarını oynamaya başladım. Henüz The Wolf Among Us oynamadım ama Tales from the Borderlands ve Game of Thrones oyunlarını oynadım. İki oyunun finali de beni tatmin etmemişti ve devamını görmek istemiştim. Görülen o ki, daha çok beklemem gerekecek çünkü geliştirici ekip, prestij ve parayı takip etmeyi tercih etmiş gibi görünüyor buradan bakınca.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın