Tekken 7 – Kilitli şeyleri açma yolları

Tekken 7 – Kilitli şeyleri açma yolları

Oyundaki tüm kilitleri kaldırın!

Tekken 7 içerisindeki her şey, biz oyuna başlar başlamaz önümüze sunulmuyor. Bazı karakterlerden tutun da, ekstra şeylere kadar oyunda birçok şey kilitli ve bu kilitleri nasıl açacağınızı, bu yazımızda sizlere göstereceğiz. Böylece oyunda, sizlere sunulmuş olan tüm içereklere, hiçbir sınırlama olmadan göz atabilecek, deneyimleyebileceksiniz. Şimdiden söyleyelim, bu yazımızın içeriğinde Eliza, Devil Kazuya, Violet, galeri videoları, konsept çalışmalar, Legacy videoları ve Tekken Pachinko/Pachi-Slot videoları bulunuyor. Eğer içeriğimizde bulunmayan bir şey sizin oyununuzda kilitliyse, yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Hemen kontrol edeceğiz!

Tekken 7 - Kilitli şeyleri açma yolları

Eliza karakteri nasıl açılır?

Eliza isimli Tekken 7 karakterimiz, ne yazık ki sadece oyunu ön sipariş verenler için açılan bir karakter. Oyunun yayıncı ekibi, ileri bir tarihte bu karakteri ayrıca satacaktır diye düşünüyoruz ama şu an bu karakter ile oynamak istiyorsanız, oyuna ön sipariş vermeniz gerekiyor. Artık ön sipariş imkanınızın olmadığını da göz önünde bulundurursak, yapabileceğiniz tek şey, oyunu ön sipariş verenlere gelen kodu satan birisini bulmak ve ondan o kodu satın almak.

Devil Kazuya karakteri nasıl açılır?

Devil Kazuya, oyun içerisinde bulunan gizli karakterlerden bir tanesi ve bu karakterin kilidini de basit bir şekilde açıp, her defasında, sonsuza kadar Devil Kazuya olarak oynayamıyorsunuz. Devil Kazuya karakterini kullanabilmek için Kazuya karakteri ile oyuna başlayıp, Rage Art yeteneğinizi kullanarak Devil Kazuya karakterine dönüştürebilirsiniz kendinizi. Tekken serisinin sıkı fanları için güzel bir nostalji olacaktır.

Violet karakteri nasıl açılır?

Violet, aslında oyun içerisinde bulunan, tamamen orijinal bir karakter değil. Bir renk paleti. Daha doğrusu, bir renk paletini seçerek ulaşabileceğiniz bir karakter. Eğer Violet olarak Tekken 7 oynamak istiyorsanız, Lee Chaolan karakterini, 2. oyuncu olarak seçmelisiniz ve Violet renk paletini bulmalısınız. Violet ile Lee Chaolan arasında hiçbir yetenek veya güç farklılığı bulunmuyor. Sadece renk farklılığı bulunuyor. Bunu da aklınızda bulundurmanız gerekir.

Tekken 7 Galeri videoları nasıl açılır?

Tekken 7 içerisindeki galeri videolarını, sinematik videoları açmak istiyorsanız, oyunun senaryo modunu bitirmeniz yeterli. Oyunun senaryo modu bittikten sonra, bu videolar herhangi bir ekstra şey gerektirmeden açılacak ve sizler de dilediğiniz sinematik videoyu, rahatlıkla izleyebileceksiniz.

Legacy Tekken videoları nasıl açılır?

Oyun içerisinde bir de, serinin eski oyunlarına ait videolar bulunuyor. Yine serinin sıkı oyuncularına nostalji yaşatacak olan bu videolar, tek tek satın alınarak açılabiliyor. Oynanış açısından hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Videoların açılması içinse, oyun içerisindeki para birimini kullanmanız gerekiyor. Eğer paranız bol geldiyse ve harcayacak bir yer bulamıyorsanız, bu videolar sizin en iyi tercihiniz olacaktır.

Pachinko/Pachi-Slot videoları nasıl açılır?

Oyunun içerisinde ayrıca Japonya’ya özel olan Pachinko/Pachi-Slot cihazlarında bulunan Tekken oyunlarına ait videolar da bulunuyor. Toplamda 15 adet video bulunuyor ve bu videoları açabilmek için de 500 bin oyun içi para harcamanız gerekiyor. Eğer tüm videolar aynı anda, tek bir seferde açmak istiyorsanız 500 bin oyun içi para harcamanız gerekecek.

Konsept görseller nasıl açılır?

Tüm bu karakterler ve videolar haricinde, oyun içerisinde kilitli konsept çalışmalar da bulunuyor. Bu konsept çalışmaları içerisinde, orijinal çizimler, eski oyunlardaki promo görselleri ve bunlara benzer birçok şey bulunuyor. Bu konsept görselleri dilerseniz tek tek, dilerseniz de bir paket olarak açabiliyorsunuz.

İçeriğimizi hazırlamamız için bizlere sponsor olan Aral’dan oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Tekken 7 karakter rehberleri, ipuçları, kolay para kazanma ve daha fazlası için tıklayınız. 

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın