Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-coklu-oyuncu-yeni-detaylar/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds , PUBG 12 Ağustos 2017 15:07

Şu anki tek PlayerUnknown’s Battlegrounds haritası, gelecekte değişebilir

Kendinizi bu haritaya çok alıştırmayın.


Eğer sıkça PlayerUnknown’s Battlegrounds oynuyorsanız, şu an oyunda bulunan tek haritayı adınız gibi biliyor olmanız lazım. Bu haritanın adı Erangel. Oyun, 2017 senesinin sonuna doğru tam çıkışını gerçekleştirdiği zaman bu Erangel isimli haritanın yanına 2 adet daha harita eklenmiş olacak. Yani oyuncular yepyeni 2 deneyim daha yaşayacak. Bu haritaları da daha önce görmüştük. Bir tanesi batı temalı bir harita, bir tanesi de 4 mevsimin yaşandığı büyük bir harita idi. Her neyse, görülen o ki, oyun çıkmadan önce Erangel haritası da baştan aşağıya değiştirilecek. Bunun bilgisini PUBG geliştirici ekibi verdi. Oyun piyasaya sürülmeden önce Erangel isimli bu harita baştan sona tekrar elden geçirilecek.

PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştirici ekibi, “1 sene içerisinde oyunumuzdaki tek haritaya geri dönüp, o haritayı yeniden yapmak istiyoruz. Bu bizim planımız. Bu haritaya bir  Rus adası teması katmalıyız. Harita şu anki hali ile bizim istediğimiz temayı yansıtamıyor. Bu yüzden de mantıklı ve gerçek bir harita olarak görünmüyor.” dedi tam olarak. PUBG geliştirilirken kurulan ekip ile şu anki ekip aynı değil. Mart 2017 tarihinden beri geliştirici ekibe yeni çalışanlar da katıldı. Bu yüzden halihazırda bitmiş ve oynanan bir haritayı elden geçirmek, sıfırdan bir harita yapmak kadar zor olmayacaktır. Belki de geliştirici ekip, 2017 sonuna doğru bu haritayı baştan aşağı değiştirmiş olur. Ne dersiniz?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör