Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.10.2018

Oyunları tekrar elden geçirerek oyunculara sunmaları ile bilinen Nightdive Studios, şimdi de System Shock Remake sunmaya hazırlanıyor. Her ne kadar Nightdive Stuios tarafından merakla Turok 3: Shadow of Oblivion bekleniliyor olsa da, seçimleri System Shock Remake'den yana olmuş gibi görünüyor. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Nightdive Studios tarafından oyun içerisinden kaydedilmiş görüntüleri barındırıyor. Siz, System Shock Remake için yayımlanmış olan videoya göz gezdirirken, biz de biraz oyundan bahsedelim.

System Shock Remake Alfa sürümü destekçiler tarafından oynanabilir

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz System Shock Remake videosunu izlediyseniz, oyunu denemek için sabırsızlanmaya başlamış olabilirsiniz. Eğer System Shock Remake oynamak istiyorsanız, tam sürümü beklemenize gerek kalmayabilir. Zira, Kickstarter üzerinden System Shock Remake projesini destekleyen birtakım destekçiler, System Shock Remake Alfa sürümünü oynayabiliyor. Tabii, Kickstarter üzerinden System Shock Remake projesini desteklemediyseniz, muhtemelen oynamanız pek de mümkün değil.

System Shock Remake hakkında altını çizmemiz gereken birtakım özellikler daha var. Örneğin, bu haberimizde paylaştığımız videoda gördüğünüz dokular, oyunun orijinal dokuları. Yani, Nightdive Studios ekibi henüz dokulara dokunmamış. Fakat, oyunun son sürümünde daha yüksek kalitede olacağı da belirtiliyor. Bu dokular, Nightdive Studios yeni dokuları hazırlayana kadar sadece yer tutan dokular olarak belirtildi. System Shock Remake Alfa sürümünde oyuncular Citadel Station bölümünü diledikleri gibi gezme şansı elde ediyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.