Super Mario Odyssey Yuzu emülatörü ile 40-50 FPS olarak oynanabiliyor

Super Mario Odyssey Yuzu emülatörü ile 40-50 FPS olarak oynanabiliyor

One Piece Unlimited World Red Deluxe Edition da artık 60 FPS olarak ufak hatalar ile tamamen oynanabilir durumda.

Nintendo Switch platformu, çıkışını gerçekleştirdiği ilk günden beri korsanların hedefi halindeydi. Bir süredir üzerinde 2 farklı projede çalışan korsanlar, yavaş yavaş başarılı oluyor. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Super Mario Odyssey’in Yuzu isimli emülatör üzerinde 40-50 FPS arası performans ile oynanabildiğini gösteriyor. Fakat videoyu izlerken karşılaşacağınız sorunlar henüz çözülebilmiş değil. Bu yüzden de, oyunun oynanabilir durumda olduğunu söylemek fazlasıyla yanlış olur.

Super Mario Odyssey dışında One Piece Unlimited World Red Deluxe Edition’da da gelişmeler var

Gerçekten hızlı bir şekilde ilerleme kaydettiklerini söyleyebileceğimiz Yuzu isimli Nintendo Switch emülatörünün, güçlü işlemciler ile kullanıldığını belirtmemizde fayda var. Super Mario Odyssey, Intel Core i7 8700k ile 40-50 FPS civarında performans sergiliyor. Bu, önceki Yuzu sürümüne göre 20 FPS’lik bir artış demek oluyor aynı zamanda. Muhtemelen ilerleyen birkaç ay içerisinde, Yuzu’nun geliştirici ekibi Super Mario Odyssey ile çok daha iyi performanslar elde ederek karşımıza çıkar.

Haberimize konuk olan Yuzu isimli Nintendo Switch emülatörü üzerinde oynatılan tek oyun Super Mario Odyssey değil elbette. One Piece Unlimited World Red Deluxe Edition, artık 60 FPS olarak oynanabilir durumda. Yuzu, görünüşe göre One Piece Unlimited World Red Deluxe Edition’ı düzgün bir şekilde çalıştırabiliyor. Her ne kadar ufak tefek grafik sorunları ile karşılaşabilme ihtimaliniz bulunsa da, artık One Piece Unlimited World Red Deluxe Edition’ı 60 FPS olarak oynamak bile büyük bir başarıdır.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın