Menü
https://leadergamer.com.tr/star-wars-battlefront-2-ne-kadar-sure/
DualShock 4 , playstation , Sunset Orange 21 Ekim 2017 12:49

Yeni Sunset Orange renk Dualshock 4 ile tanıştınız mı?

Renkli ve cıvıl cıvıl durmuyor mu sanki?


PlayStation ekibi, 14 Kasım 2017 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulmak üzere hazırlanan yeni kontrolcülerini duyurdu. Sunset Orange ismi ile karşımıza çıkan Dualshock 4 kontrolcüleri, temel olarak bizlere gün doğumunu anımsatan bir turuncu renge sahip. Tuşlarda ise mavinin bir tonu ile karşılaşıyoruz. Peki, güzel olmuş mu dersiniz? Eğer bizim fikrimizi soracak olursanız, hem de ne biçim. İşin daha da güzel kısmı, Sunset Orange adı ile çıkan özel yapım kontrolcüler de bulunuyor. Diğer kontrolcülerin görsellerini, haberimizin en sonunda bulunan galerimizde bulabilirsiniz.

Yeni Sunset Orange Dualshock 4 kontrolcüleriyle tanıştınız mı?

Galerimize geçmeden önce, biraz da diğer versiyonlardan bahsedelim. Sonuçta, PlayStation ekibi bizlere güzel bir kontrolcü teması ve bunun farklı versiyonlarını da sunmuş. Sunset Orange Dualshock 4 modelleri arasında bulunan diğer versiyonları da sıralamak gerekirse eğer, Gold and Silver, Destiny 2, PlayStation F.C., Crystal range ve Gran Turismo Sport şeklinde aktarabiliriz. Oyun ve özel isimlere sahip olan modellerin görselleri, siz ve beğenilerinizi bekliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör