Bu hafta sonu, Ubisoft imzalı Steep bedava oynanabilir olacak

Bu hafta sonu, Ubisoft imzalı Steep bedava oynanabilir olacak

Bu fırsat kaçmaz.

Ubisoft, 8 Mart 2017 tarihinde Steep isimli oyun hakkında bir duyuru yaptı. Yapılan duyuruya göre, 2 Aralık 2016’da çıkışını gerçekleştirmiş olan Steep isimli, bizleri Alpler’e bırakıp kayak spor dalının tadını çıkarmamıza aracılık eden oyunun, 10 Mart 2017 ve 13 Mart 2017 tarihleri arasında süre boyunca, bedava olarak oynanabilir olacak. Oyunun sahip olduğu bütün oyun içi özellikler, oyunun bu bedava süreci boyunca, bütün platformdaki oyuncular için mevcut olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

ubisoft steep

Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre, oyunda istediğiniz gibi özel araç ve gereçleri deneyebilir, verilen zor görevleri keşfedip yerine getirerek kullanıyor olduğunuz atlete şan, şöhret kazandırabilir, markalar tarafından gerçekleştirilen özel etkinliklere katılma hakkı kazanabilir, giderek daha yüksek, tehlikeli yerlerden kaymak için hak kazanabilirsiniz. Muhtemelen akıllarda bir soru işareti olarak, 17GB’lık boş alanı dolduracak olan dosyaları, öylece pat diye indirmesi pek kolay olmayacağı için ne yapılabileceği belirmiştir. Neyse ki, Ubisoft bunu biz oyuncular için düşünmüş, oyun bedava olarak sunulduğunda rahatlıkla oynayabileceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayStation 4 ve PC kullanıcıları, 9 Mart 2017, yani bugün oyunu indirmeye başlayabilecek. Tıpkı bir oyunun çıkışını gerçekleştirmesi gibi hissettiren ön yükleme mevzusu, oyuncuların oyunun tadını 3 gün boyunca istedikleri gibi çıkartabilmesi için iyi düşünülmüş bir olay. Hemen yukarıdaki görselden yurt içi ve yurt dışı okurlarımız, bulundukları bölgeye göre Steep’in oynanabilir olacağı saatlere göz gezdirebilirler. Ayrıca, eğer olur da oyunu beğenirseniz, 15 Mart 2017 tarihinde %40 indirimli bir fiyat etiketi ile oyuncuların karşısına çıkacağı da yapılan duyuruda belirtilmiş. Xbox One için indirim tarihi, PC ve PlayStation 4’ün 15 Mart 2017 tarihli indiriminden farklı olarak, takvimler 21 Mart 2017’yi gösterdiğinde başlayacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.