Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.04.2020

Her ne kadar son zamanlarda Ubisoft ve Epic Games ekipleri yüzümüzü bedava oyunlarla güldürüyor olsa da, Steam üzerinde de güzel bir kıyak yer alıyor. Steam üzerinde an itibari ile Total War SHOGUN 2 isimli oyuna tamamen ücretsiz olarak sahip olmak mümkün.

Fakat, bir an önce oyunu kütüphanenize eklemenizde fayda var. Bunun da sebebi, bu kampanyanın 3 gün kadar sonra sona erecek olması. Eğer kampanya bitmeden önce strateji oyunları konusunda en sevilen isimlerden olan Total War serisinin SHOGUN 2 yapımını listeye eklemek istiyorsanız, birkaç adımı tamamlamanız gerekmekte.

Öncelikle, bir Steam hesabınız bulunuyor olmalı. Ardından, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yere gidin. Sonrasında, hesabınıza giriş yapın ve bu sayfadan oyunu hesabınıza ekleyin. Bu adımı tamamladıktan sonra Steam üzerinde Total War SHOGUN 2 tamamen ücretsiz olarak sizin olacaktır. Kampanya bittiğinde oyun yine kütüphanenizde kalacak. Dilediğiniz zaman oynayabileceksiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.