Steam üzerinden alabileceğiniz en pahalı şeyler

Steam üzerinden alabileceğiniz en pahalı şeyler

Çok zenginiz ya.

Diyelim ki bir yerden bolca para buldunuz. Belki banka soydunuz, belki Çin’de yaşayan zengin büyük dedeniz öldü, ondan miras kaldı. Belki de doğuştan zenginsiniz ve paranızı harcayarak bir yer bulamıyorsunuz. İşte size ilaç olmak için, Kotaku aracılığı ile sizlere Steam üzerinde satın alınabilecek en pahalı şeyleri sunacağız bu yazımızda. Tabii başta dediğimiz şeyleri ciddiye almayınız, eğer çok zenginseniz tüm paranızı Valve tarafına vermek yerine daha iyi şeyler için harcayabilirsiniz. Bu sadece istatistiksel bir yazıdır.

Steam üzerinden alabileceğiniz en pahalı şeyler

Steam üzerinde bulunan en pahalı tek ürün, Strata Spaces VR—Professional Edition Upgrade isimli bir şey. Bu ürünün fiyatı 995 bin dolar. Peki, 995 bin dolarlık bu ürün ne işe yarıyor olabilir? Hemen söyleyelim, Strata Spaces VR—Professional Edition Upgrade sayesinde sanal ortamda, sanal ortamlar kurabiliyorsunuz. Bu programlar genelde model tasarımcıları tarafından kullanılıyor. Yani günlük bir oyuncunun hiçbir işine yaramayacaktır.

Steam üzerindeki en pahalı mikro ödeme ögesi ise 500 dolar değerindeki 15,400 PLEX. PLEX dediğimiz bu şey EVE Online oyununda kullanılan bir para birimi. Ne diyorduk, bunlar birer mikro ödemeydi değil mi? 500 dolara çok küçük bir mikro ödemeymiş 15,400 PLEX. Steam üzerinde satın alabileceğiniz en pahalı paket ise Rebellion Anthology. Bu paketin içerisinde Sniper Elite ve Evil Genius gibi birçok oyun ve bu oyunlar için çıkmış olan tüm ek paketler bulunuyor. Bu paketin fiyatı ise 463.51 Dolar fakat şu an paket %30 gibi bir indirim etiketine sahip. Rebellion Anthology için kaçmaz bir fırsat!

Oyunları geçtik, Steam üzerinde özel oyun karakterleri bile satılıyor. Bu platform üzerinde bulabileceğiniz en pahalı özel oyun karakteri ise tam 370 Dolar. RimWorld: Pirate King upgrade ile ulaşabileceğiniz bu özel karakter sayesinde kendi karakterinizi oluşturup, direkt olarak oyunun içerisine koyabiliyorsunuz. Bu karakter sadece sizin değil, oyunu oynayan tüm oyuncuların oyununa ekleniyor. Valve ekibinin popüler video oyunu platformunda satın alabileceğiniz en pahalı sanat kitabı ise 200 Dolar değerindeki Star Story: The Horizon Escape. Aslında Star Story: The Horizon Escape bir oyun fakat bu oyunun sanat kitabının fiyatı 200 Dolar. Oyun geliştiricilerini desteklemek için güzel bir yol olabilir. Sanat kitabı ile elinize geçecek birbirinden güzel tasarımları söylemiyoruz bile.

Steam üzerindeki bir oyuna ait tüm ek paketlerin en pahalı fiyatı ise 4 bin 200 Dolar. Evet, yanlış duymadınız. Türk parası ile 16 bin TL yani. Bu ek paketler Train Simulator oyununa ait. Oyuna ait o kadar çok ek paket var ki, hepsinin buraya ismini yazmaya kalksak, kopyala-yapıştır yöntemi ile bile bu yazıyı bitirmemiz rahat günler sürer. Bu yüzden yapmayacağız. Size bol şans.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın