Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.09.2023

Starfield oynarken silah saklamak gerektiğinde silahı kılıfına nasıl sokarız? Son zamanlarda gördüğümüz en kapsamlı RPG deneyimlerinden biri olan Starfield, aynı zamanda oyuncunun kendi başına çözmesi gereken birçok sistem unsuruyla birlikte geliyor. Silahınızı etrafa sallamak insanları korkutabilir, ancak rol yaparken daha diplomatik olmanız gerekebilir veya sadece biraz ekran alanı temizlemek isteyebilirsiniz. Bu nedenle, PC ve Xbox için Starfield'daki kılıf takma tekniklerine aşina olmalısınız.

Starfield silah saklamak nasıl olur?

Şimdi, detaylı bir şekilde silahınızı kılıfına nasıl sokacağınızdan bahsedelim. Zira, tam olarak bu yüzden buradayız.

Starfield silahı kılıfına sokmak için ne yapmalı?

Starfield silahınızı kılıfına koyarken yeniden doldurma düğmesini basılı tutun. Bunu gerçekleştirmek için Xbox kumandasındaki 'X' düğmesini kullanabilirsiniz. Ayrıca, PC klavyesindeki 'R' tuşu genellikle bu işlev içindir. Buna karşılık, silahlar ateş edilerek, yeniden doldurma düğmesine bir kez daha basılarak veya aşağı nişangahlar kullanılarak kılıflarından çıkarılabilir.

Az önce anlattığımız şeyleri uygulayarak Starfield oynarken silah saklamak gerektiğinde silahı kılına sokabilirsiniz. Starfield NPC'lerinin çoğu, giriş bölümünde halkı korkutmaktan bahsetmemize rağmen, ister Starfield New Atlantis haritasında ister Starfield Akila City haritasında olun, en sevdiğiniz silahınızı yanlarında taşımanızdan rahatsız olmayacaktır. Onları nasıl düzgün bir şekilde saklayacağınızı bilmeniz kesinlikle önemlidir. En azından oyunun daha garip silahlarından bazılarının neden olduğu görsel karmaşayı azaltacaktır. Bu da kullanım sırasında çok fazla ekran alanı kaplayacaktır.

Starfield silah saklamak ve silahı kılıfına sokmak rehber yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı yazı mevcut. Dahası, her geçen gün sitemize daha fazla içerik ekliyoruz. Bu yüzden, kesinlikle takip etmenizi öneririz. Sitemiz üzerinde Starfield rehber yazıları için bir ana sayfa şu anda mevcut değil. Fakat, ilerleyen günlerde böyle bir sayfamız da sizlerle birlikte olacaktır. Şimdi, biz size iyi oyunlar dileyelim ve oyunla sizi baş başa bırakalım.

Bir de, PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri yazımız var, kesinlikle işinizi görecektir. Zira, sadece PUBG'de değil, aynı zamanda başka oyunlarda da isim bulma konusunda yardımcı olacaktır. Ayrıca, Valorant Crosshair ayarlarına da bir bakmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.