Starcraft II’nin Yeni Birlikleri Gösteriliyor (!)

Starcraft II’nin Yeni Birlikleri Gösteriliyor (!)

Blizzard, Starcraft II’ye katılacak yeni birliklerin… Silüetlerini gösteriyor diyelim.

Blizzcon 21 Ekim’de başlayacak ve şov boyunca Starcraft II’nin multiplayer moduna katılacak yeni öğelerin geleceğini biliyoruz. Bu yeni eklenti, üçleme halinde olan Starcraft II’nin ikinci paketi Heart of the Swarm ile beraber olacak.

Geçtiğimiz günlerde Blizzard yeni bir Terran birliği gösterdi. Aşağıda da Zerg ve Protoss için eklenecek iki birliğin IGN’de gösterilen  silüetlerini görebilirsiniz.

Şemsiyeli bir Zerg mi?!

Bu Zerg birliği; arkasında bulunan launcher türü şeyden yola çıkarsak uzun menzilli bir birlik olacak gibi. Nasıl saldıracağı hakkında bir fikrimiz yok henüz. Ya sıradan bir Zerg birliği gibi uzaktan ölümcül bir şeyler fırlatır ya da sabit durup turret görevi görür. Ve ön tarafına bakınca da ağır zırhlı bir birlik olacağı da kesin gibi görünüyor.

Batman'ın fırlattığı şeylere benzemiyor mu?

Protoss birliği de bir o kadar ilginç görünüyor. Görünüşe bakılırsa büyük ihtimalle bir hava birliği olacak. Oval kanatlarının arasındaki elektrik benzeri akım ile de büyük yapıları ve çoklu birlikleri alt etmemizde yarar sağlayacak gibi. Belki de sadece Protoss birliklerini ışınlamak için kullanılacak bir alettir. Ne dersiniz?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın