Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 10.04.2024

Lucasfilm Games ile işbirliği yaptığı ilk açık dünya Star Wars oyunu Star Wars Outlaws, 30 Ağustos'ta Xbox Series X, PlayStation 5, Amazon Luna ve Ubisoft Connect aracılığıyla PC için çıkacak. Ubisoft+'a abone olan veya oyunun Altın veya Eksiksiz Sürümünü satın alan hayranlar üç güne kadar erken erişimin keyfini çıkarabilirler. 30 Ağustos'tan önce ön sipariş verenler, Kay'in Trailblazer ve speeder için kozmetik ögeler içeren Kessel Runner Bonus Paketini de alabilirler.

Ubisoft, zeki Kay Vess ve arkadaşı Nix'in hayatlarının şansını arayışları hakkında daha fazla bilgi verdi. İmparatorluk yönetimi, sürekli bir isyan nedeniyle bu çağda dağılmış durumdaydı, bu da yeraltı dünyası için altın bir çağa yol açtı. Yetenekli bir hırsız olan Kay, yeni ve korkunç bir suç örgütü olan Zerek Besh'in lideri Sliro'nun dikkatini çeker. Sliro, Kay'in başına bir ödül koyduktan sonra, Kay ve Nix'e özgürlük için tek şansları olan tüm zamanların en büyük soygunlarından birini yapmaları teklif edilir. Kay ve Nix, bu işi başarabilmeleri için galaksinin yeraltı dünyasında gezinmeli ve Pyke Syndicate, Hutt Cartel, Ashiga Clan ve Crimson Dawn gibi ünlü suç örgütleriyle ilişki kurmalıdır.

"Gerçek özgürlüğün peşindeki becerikli Kay ve Nix, yeraltı dünyasında ve Outer Rim'de yolculuk edecek, sendikalardan işler alacak, korkutucu düşmanlarla yüzleşecek, baskıcı İmparatorluk yönetiminden kaçınacak ve galaksinin gördüğü en büyük soygunlardan birini gerçekleştirmek için yetenekli bir haydut ekibi toplayacak" diyor yaratıcı direktör Julian Gerighty.

Lucasfilm Games Başkan Yardımcısı Douglas Reilly, "Star Wars Outlaws, hayranları galaksinin henüz keşfedilmemiş hazinelere sahip bir bölgesinde, yeraltı dünyasının altın çağından yararlanan kaçakçıların maceralarını deneyimlemeye davet ediyor." Massive Entertainment'ın Star Wars'un bu yönünü gerçekleştirme konusundaki kararlılığından ilham aldık. Oyun, hayranlarına açık bir dünyada yeni ve ikonik şeyler sunar diyor.

Büyük soygun için doğru kaynakları ve mürettebatı elde etmek için Kay ve Nix galaksiyi dolaşacak. Canto Bight, Kijimi, Tatooine, Akiva ve Toshara'nın rüzgârlı savanası gibi ikonik ve yeni olan çeşitli yerleri ziyaret edecekler. Kay, gemisi Trailblazer'ı uzayın vahşi doğasında kullanacak, kalabalık şehirleri ve cantinaları keşfedecek ve hız motoruyla geniş açık hava manzarasında yarışacak. Bir şeyler ters gittiğinde, Trailblazer aynı zamanda İmparatorluk ve diğer düşmanlarla heyecan verici savaşlarda üstünlük sağlamak için kovalamaca, kaçma ve saldırmaya yardımcı olacak. Ubisoft+'a abone olarak veya Altın veya Eksiksiz Sürüm satın alarak, oyuncular oyuna üç gün öncesinden erişebilirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.