Star Wars: Force Arena, 40. yılını kutluyor

Star Wars: Force Arena, 40. yılını kutluyor

Birçok yeni etkinlik, oyuncuları bekliyor.

Netmarble Games Corp., Asya’nın en hızlı büyüyen mobil firması, Star Wars markasının 40’ıncı yılını, Star Wars: Force Arena için yayınladığı “4 Mayıs Star Wars Günü” güncellemesiyle kutluyor. Luke Sykwalker (40. Yıl) ve Darth Vader (40. Yıl) komutan kartları yeni güncellemeyle oyuna eklendi. Eşsiz olan bu kartların yanında gelen görev, Star Wars Force Arena içerisinde ödül olarak oyunculara efsanevi kart paketi verecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Star Wars Force Arena

Bu güncellemeyle beraber, çeşitli etkinliklerin yanında dükkandan yaptığınız kristal alımlarında hediye olarak yüzde 25 fazla kristal oyunculara verilecek. Luke Sykwalker (40. Yıl) ve Darth Vader (40. Yıl) komutan kartları gibi ödüller veren çeşitli giriş etkinlikleri oyuna eklendi. Ayrıca elmas, kredi ve kart paketi ödüllü “7 gün giriş etkinliği” de düzenlenecek. Belirli bir süre geçerli olacak “Fırsat Zamanı Etkinliği” boyunca kazanılan krediler iki katına çıkacak. Bu süre boyunca geçerli olan, Luke Skywalker veya Darth Vader ödüllü 40. Yıl etkinlik görevini kaçırmayın.

Netmarble Chief Global Officer Seungwon Lee, “Star Wars’un 40’ıncı yılını kutlamak için oyuna, iki yeni kart paketini ve Joker Kart olarak adlandırdığımız yeni bir kart sistemini ekledik”. “Joker Kart’ın sağladığı, kartlarını gerçekten istedikleri kartlarla değiştirme avantajı ve yeni etkinliklerimiz, Star Wars: Force Arena oyuncularımızı bekliyor.”

Star Wars Force Arena, aralarında en son serinin filmi Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi‘nden yeni karakterlerin de bulunduğu 80’den fazla oyun kartı içeriyor. iTunes App Store ve Google Play üzerinden indirebileceğiniz bu oyun ile ilgili daha fazla bilgi için, www.StarWarsForceArena.com adresinden resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.