Geliştirilen Star Wars oyunu, Star Wars evrenini keşfetme imkanı sunacak

Geliştirilen Star Wars oyunu, Star Wars evrenini keşfetme imkanı sunacak

Serinin hayranlarını büyük ölçüde sevindirecek bir haber ile karşımızdalar.

28 Şubat 2017’de yapılmış olan bir soru ve cevap oturumunda Morgan Stanley Technology, Media & Telecom Conference ve Electronic Arts’ın mali işler sorumlusu olan Blake Jorgansen, şirket tarafından çıkarılacak olan gelecek oyunlar hakkında biraz muhabbet etti. Blake Jorgansen, yolda olan yeni Star Wars Battlefront devam oyununun ilk oyuna göre aşırı büyük olduğunu ve birçok yeni Star Wars karakterini de içereceğini onayladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Star Wars: Battlefront

Yolda olan aksiyon oyun, “Star Wars evrenini keşfetmek için çok iyi” olarak betimlendi. Blake Jorgansen, bahsini ettiği şeyin, Uncharted’ın yaratıcı yönetmeni olan Amy Hennig yönetimindeki Visceral tarafından geliştirilen yapım veya God of War III’ün yaratıcı yönetmeni olan Stig Asmussen yönetimindeki Respawn Entertainment tarafından geliştirilen yapım olduğuna değinmedi. Fakat Blake Jorgansen, Jade Raymond’ın yoldaki oyunu hakkında, “Çok erken zamanlarında.” diyerek bir açıklamada bulundu. Assassin’s Creed ile tanınmış olan Jade Raymonds’ın yeni kurulmuş olan stüdyosunun ilk işi, yolda olan Star Wars Battlefront oyununun devamının tekli oyuncu modu üzerinde çalışmak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Seriye ait, daha henüz geliştirilme aşamasının ilk günlerinde olan yoldaki oyun hakkında çok detaylı bir bilgi verilmemesine rağmen, oyuncuların Star Wars evrenini keşfetmesi için güzel bir fırsat olduğu belirtilmesi, özellikle hem oyunun, hem de filmin hayranlarını büyük bir oranda sevindirecek bir bilgi. Jade Raymonds’ın ekibi tekli oyuncu modu üzerinde çalışıyorsa bizleri, özellikle ilk Assassin’s Creed oyunlarının tekli oyuncu modlarına bakarak, kaliteli bir evrenin beklediğini söylemek mümkün. Umarız, kötü bir sürpriz ile karşılaşmayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.