Star Wars Battlefront II hikayesinin ne kadar süreceği açıklandı

Star Wars Battlefront II hikayesinin ne kadar süreceği açıklandı

Sizce, hikaye modu için bu süre yeterli midir?

17 Kasım 2017 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulacak olan Star Wars Battlefront II, birçok kişinin dört gözle beklediği bir oyun olma şerefini taşıyor. Star Wars evreninin devasa bir hayran kitlesi bulunduğu gerçeğini gözardı etmek imkansız tabii. Fakat, böylesi devasa bir topluluğa sunulacak olan Star Wars Battlefront 2 içerisinde bizleri karşılayacak olan hikaye modunun ne kadar uzun olduğunu biliyor musunuz?

Star Wars Battlefront 2 hikayesinin ne kadar süreceği açıklandı

Gönül isterdi ki, bir The Witcher 3: Wild Hunt gibi, uzun uzun, doya tepe oynayabileceğimiz kapsamlı bir hikaye modu olsun. Tabii, en azından bizim isteğimiz bu yöndeydi. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız, işte size kötü haberimiz. Oyun, sadece 5-7 saat arası bir hikaye modu uzunluğuna sahip olacak. Aslına bakarsanız çok da kısa olduğunu söyleyemeyiz, sonuçta çoklu oyuncu modu odaklı bir yapımdan bahsediyoruz Star Wars Battlefront 2 dediğimizde, ama biraz daha uzun olabilir miydi sanki?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın