Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Square Enix ekibinin The Avengers Project oyunu yakında çıkabilir

Square Enix ekibinin The Avengers Project oyunu yakında çıkabilir

Fakat daha oyun hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.

Muhtemelen unutmuş olabilirsiniz ama Square Enix ekibinin elinde şu an The Avengers Project isimli bir video oyunu bulunuyor. Bu oyun eğer yanlış hatırlamıyorsak 1 sene önce filan duyurulmuştu ve çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama da yapılmamıştı. Bugün ise Square Enix cephesinden gelen yeni raporlara göre ise The Avengers Project, önümüzdeki 12 ay içerisinde çıkabilir. Şirketin patronu olan Yosuke Matsuda, gerçekleştirdiği bir finansal sunumda bu bilgileri verdi. Yosuke Matsuda isminin dediğine göre şirket, 2019 finansal yılında ve devamındaki 1 sene içerisinde birçok video oyununu piyasaya sürecek ve bu oyunlardan bir tanesi de garanti olarak The Avengers Project olacak.

Square Enix ekibinin The Avengers Project oyunu yakında çıkabilir

The Avengers Project hakkında daha önce de, “Square Enix, Eidos Montreal ve Crystal Dynamics iş birliğinde geliştirilen The Avengers Project hakkında şu an çok az şey biliyoruz. Oyunun 2018 senesinde çıkacağını biliyoruz ve bunun haricinde geriye kalan bilgiler oldukça gereksiz. Fakat bugün, bu yeni oyun hakkında yeni bir bilgi öğrenmiş olabiliriz. Bir ses sanatçısı olan Elias Toufexis, Instagram üzerinden bir paylaşım yaptı ve bu paylaşıma bakacak olursak; Elias Toufexis, The Avengers Project içerisinde Wolverine rolüne sahip olacak. Peki, kimdir bu Elias Toufexis?

Elias Toufexis, Deus Ex ana karakteri olan Adam Jensen’a ses veren sanatçı. Yani oyun dünyasındaki rolü oldukça büyük ve kendisi oldukça yetenekli. İşte bu sanatçı, sizlerin de aşağıdan görebileceğiniz bir Instagram görseli paylaştı ve bu görselde, kendisi bir Wolverine pozu vermiş durumda. Fakat tabii kendisinin Wolverine olduğunu gösteren en büyük kanıt bu değil. Eğer eline bakarsanız, en önemli Wolverine kanıtını görebilirsiniz efendim. Şu an konu hakkında hiçbir resmi açıklama bulunmuyor. Öyle ki, The Avengers Project içerisinde bu karakterin olup, olmayacağını bile tam olarak bilmiyoruz. Fakat yayımlanan bu görsele bakacak olursak, bu ses sanatçısının da oyun geliştiricileri ile çalıştığını göz önünde bulunduracak olursak; Deus Ex ses sanatçısının, oyun içerisinde bahsi geçen role sahip olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Peki, tüm bu konular hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.” demiştik.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın