Spyro Reignited Trilogy hem yeni hem de orijinal müzikleri içerecek

Spyro Reignited Trilogy hem yeni hem de orijinal müzikleri içerecek

Sevimli mor ejderha kulaklarımıza da hitap edecek.

Spyro Reignited Trilogy, resmi internet sayfası üzerinden elde edilen bilgiyle birlikte PC sürümü hakkındaki keşmekeş devam ederken yeni haberler gelmeye devam ediyor. PS1 döneminde ortaya çıkan ve efsaneleşen 3 boyutlu platform oyunun yeniden yapım sürümü geliştirilmeye devam ediliyor. Bu tip markaların yeniden yapımlarını ya da Remastered sürümleri üzerinde çalışmak oldukça zahmetli olabiliyor. Çünkü çoğu oyuncu, bu tip oyunlar için sevgiden de öte nostaljik bir özlem duyuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Spyro Reignited Trilogy hem yeni hem de orijinal müzikleri içerecek

Spyro Reignited Trilogy hem yeni hem de orijinal müzikleri içerecek

Spyro the Dragon ismiyle 9 Eylül 1998 tarihinde çıkış yapan ve evlerimize konuk olan mor ejderhamızı güncel nesle getirme çalışmaları devam ediyor. PS1 için çıkış yapan ilk üç oyunu Spyro Reignited Trilogy paketiyle yeniden çıkarmaya çalışan Toys for Bob ekibi titizlikle çalışıyor. Oyun içerisinde hem ekibin üstünden tekrardan geçtiği melodileri, hem de orijinal tınıları içerecek. Hangisini duymak istediğinizin özgürlüğünü de tamamen bizlere bırakmış durumda.

Toys for Bob bu haberi Comic-Con 2018 etkinliğinde oyuncularla paylaştı. Ayrıca resmi Twitter hesaplarında her iki müziğin arasında nasıl farklar olduğunu gösteren bir video da yayımladı. Belirttiğimiz gibi bu tip etkentiler çok ufak detaylar gibi görünebilir fakat herkesin aklında oldukça iyi yaşlanmış bir marka için bu tip titizlik şart. Vicarious Visions, aynı titizliği Crash Bandicoot N. Sane Trilogy için göstermiş ve en çok satanlar listesinde bir numaraya oturmuştu.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy için de çalışan Toys for Bob, bu denli markalar üzerinde nasıl çalışılması gerektiğini öğrenmiş ve tecrübesizliğini üzerinden atmış gibi duruyor. Zira Twitter gönderisindeki videoyu izlediğiniz zaman ne kadar şık bir hareket olduğunu göreceksiniz. Hem üzerinde tekrardan çalışılmış müzik notaları eşliğinde ayrı bir deneyim, hem de eski anılarınızı canlandıran nostaljik bir geri dönüş. İşte bu dönüşle Toys for Bob, bir taşla iki kuş vuracakmış gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Spyro, Crash Bandicoot kadar sessiz bir marka değildi. İlk üç oyunu PS1’da boy gösterdikten sonra GameBoy Advence plaformu için bir kaç oyuna sahip olmuştu. PS2, Nintendo DS derken sevimli mor ejderhamız Xbox 360’de oldukça popüler olan çevrim içi oyun, Skylanders serisinde oldukça büyük rol alıyordu. Öyle ki, Skylanders: Spyro’s Adventure’dan sonra, Skylanders: Swap Force ve Skylanders: Trap Team içerisinde de kendine yer buldu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.