Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.04.2020

Daha öncelerden sizlerle PS3 emulator yazılımını ve hatta Nintendo Switch emulator yazılımını paylaşmıştık. Peki, Spine adında PS4 emulator yazılımı var desek ne dersiniz? Çünkü var. Bu haberimizin en sonundaki videoda da, nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

Geliştiricinin verdiği bilgilere göre şu an 20-50 arası oyunu açabiliyor bu program. Tabii, henüz bir sürü hatası ve sıkıntısı var. O yüzden muhteşem bir performans ve oynanış tecrübesi beklememeniz gerekmekte.

Dahası da, bu haberimizde sizlere bahsettiğimiz bu Spine ismindeki PS4 emulator yazılımını her oyuncu oynayamayacak gibi görünüyor. Çünkü, bu yazılım Linux üzerinde çalışan bir yazılım. Çoğu oyuncu da PC’de Windows kullandığı için, çok kullanma imkanı bulunmuyor.

Eğer dilerseniz, siz de yazılımı buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfa aracılığıyla indirip deneyebilirsiniz. Hemen aşağıda da, Spine yazılımının geliştiricisinin videosu yer alıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.