Menü
https://leadergamer.com.tr/middle-earth-shadow-of-war-1-saatlik-video/
Spider-Man 16 Temmuz 2017 10:17

Yeni Spider-Man oyunu için kamera arkası görüntüleri yayımlandı

Yayımlanan bu videoda, oyuna ait birkaç yeni görsel ve birkaç saniyelik oynanış anları da bulunuyor.


2018 senesinin ilk yarısında PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncularını karşılamaya hazırlanan, Insomniac Games tarafından geliştirilen yeni Spider-Man oyunu, geçen gün tekrar karşımıza çıktı. Geliştirici ekibin resmi YouTube kanalından yayımlanan bir kamera arkası videosu ile karşımıza çıkan bu oyun, video ile bizlere yeni yönlerini de gösterdi. Çünkü yayımlanan bu videoda, kamera arkası görüntüler haricinde, oyuna ait yepyeni oynanış anları ve görsel tasarımlar bulunuyordu. Bu görüntüler verilirken, bir yandan da geliştirici ekip, oyunları hakkında bilgiler veriyordu fakat bu bilgilere çok yeni diyemeyiz. Sizlere daha önce aktardığımız bilgiler, tekrar bu videoda karşımıza çıktı.

Spider-Man

Videoda verilen bilgilerden en önemlisini sizlere daha önce bir haberimizde aktarmıştık. Bu haberimizde, “Twitter üzerinden gelen ilk açıklamalara göre, oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan Peter Parker, halihazırda, tam 8 senedir Spider-Man olarak şehirde kahramanlık yapıyor. Yani, deneyimsiz bir süper kahraman olmayacağız. Aksine, oldukça deneyimli ve artık şehri korumayı kendine bir görev olarak adamış karakter göreceğiz. Zaten bu, daha önce yayımlanmış olan oynanış videoları sayesinde de belli oluyor. Geliştirici ekip, ayrıca Miles Morales hakkında da konuştu. Oyun içerisinde önemli bir role sahip olacağı söylenen Miles Morales, bizlere Spider-Man karakterinin çok başka bir yönünü gösterecek.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör