Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 30.08.2017

Geçen gün sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde Bully 2 ve Agent oyunlarının sızdırılmış konsept tasarımlarını sizlere göstermiştik. Sızdırılan bu görseller üzerine birçok farklı kaynak, Rockstar Games cephesinde Bully 2 oyununun aktif bir şekilde geliştirildiğini rapor etmeye başladı. Bully 2 haricinde Agent hakkında da raporlar bulunuyor ve bu raporlara göre Rockstar Games henüz Agent defterini kapatmadı. Fakat buna rağmen oyun henüz aktif olarak geliştirilmiyor.

Söylentilere göre Bully 2 aktif bir şekilde geliştiriliyor

Rockstar Games içinden bir geliştirici ile iletişime geçen kaynaklar, öncelikle dün sızdırılan konsept görsellerin doğruluğunu sordu bu geliştiriciye. Rockstar Games içerisindeki geliştirici ise, o görsellerin %100 gerçek olduğunu fakat ne zaman yapıldıklarını bilmediğini söyledi. Yani o konsept tasarımların eski olma ihtimali de var, yeni olma ihtimali de. Aynı geliştiricinin dediğine göre Bully 2 şu an aktif olarak geliştiriliyor ve Rockstar Games ekibinin 2019 senesinde piyasaya süreceği oyun Bully 2 olacak. Aynı sırada Red Dead Online ve Red Dead Redemption 2 desteklenmeye devam edecek tabii. Grand Theft Auto VI hakkında konuşmayan geliştirici, 2019 senesinden sonra Agent oyununun da piyasaya çıkacağını belirtti fakat Agent için herhangi bir yıl vermedi. Yani 2020 de olabilir, 2023 de.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.