Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 09.06.2020

Ubisoft, geçtiğimiz günlerde şirketin 2020 yılı ile 2021 yılı arasında beş adet triple-A oyunu yayınlamayı planladığını söyledi. Ayrıca 2020 4. çeyrek için kazanç raporunu da açıkladı. Bu oyunlardan birisi Far Cry 6 olacak.

Yaklaşan bu oyunların Assassin’s Creed Valhalla, Rainbow Six Quarantine, Watch Dogs: Legion ve Gods & Monsters olduğu zaten biliniyor. Beşinci oyunun kimliği bir sırdı.

Game Reactor‘a göre Ubisoft, Far Cry altı ile Amerika Birleşik Devletleri kıyılarından uzaklaşmayı planlıyor:

“Nisan ayından önce duyurulması planlanan son Ubisoft oyunu COVID-19 nedeniyle ertelenmişti. Bu oyun belli oldu Far Cry 6 olacak. Size tüm bilgileri vererek Ubisoft’un planlarını mahvetmek istemiyorum. Ancak Far Cry 5’in Kuzey Amerika ayarını pek sevmediğinizi biliyorum. Bu oyunu daha ilginç bulacağını kesin olarak söyleyebilirim. 12 Temmuz’da Ubisoft Forward’da gösterilecek.”

Raporda, 12 Temmuz‘daki resmi Ubisoft Forward etkinliğinde daha fazla şey öğreneceğimizi gösteriyor. Her ne kadar bunun sadece sızıntı olduğunu ve seriye gelecek güncellemede kesin bir bilgi bulunmadığını ancak bunun da bir anlamının olduğunu unutmayın.

Far Cry 2018‘de Far Cry 5 olarak bundan bir yıl sonra ise Far Cry: New Dawn olarak piyasaya sürülmüştü. Far Cry’ın geçmişinde birkaç egzotik yer de bulunuyor. Bu yüzden de bu sızıntı mantıklı gelmiyor değil. Zamanla göreceğiz.

Kaynak: https://www.pocket-lint.com/games/news/ubisoft/152477-far-cry-6-rumoured-to-be-set-in-a-more-exotic-location

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.