Rus arabalarının gösterge tablosunda Tetris oynayabiliyorsunuz

Rus arabalarının gösterge tablosunda Tetris oynayabiliyorsunuz

Rusya'dan fantastik haberler almaya devam ediyoruz.

Bir oyun oynarken veya film izlerken gördüğümüz zaman yüzümüzde tebessüm bırakan göndermelere veya yapımcıların bıraktığı küçük detaylara çoğumuz şahit olmuştur. Günden güne değişen, bazen oyunlara ya da yapımcılara ithafen, bazen de hiç anlamı olmayan ama konulduğu üründe, “Vay be. Bunu yapan adamların buraya böyle bir şey koymaları ilginç olmuş.” dediğimiz küçük detaylara yenisi eklendi. Yeni raporlara göre Rus arabalarının gösterge tablosunda Tetris oynayabiliyorsunuz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rus arabalarının gösterge tablosunda Tetris oynayabiliyorsunuz

Alışık olmadığımız bir göndermeye bu sefer Rusya’da rastladık. GAZ firmasının GAZelle adlı kamyon serisinin göstergelerinde Tetris oynayabiliyoruz. Aslına bakarsak zaten bir Rus oyunu olan Tetris’i Rus ürününde görmek çokta şaşırtıcı değil. Eğer bu kamyonlardan birine sahipseniz veya tanıdık biri varsa Tetris oynamak için yapmanız gereken aşamalar sırasıyla, motoru çalıştırmak, ardından sağ dönüş sinyalini 3 defa açık tutup kapamak, sonrasında KM sayacının sıfırlama tuşuna iki defa basmanız gerekiyor, ardından debriyaja 5 defa basmanız gerekiyor, son olarak da sol sinyali açıp gazı 2000 RPM’e getirmeniz gerekiyor. Bunu nasıl çözdüler bizim de bilgimiz yok ama yapımcıların böyle bir şey eklemesi güzel olmuş, yolda giderken telefonla uğraşmanın tehlikeli olduğunu düşünüyorsak bu hangi kategoriye girer orası size kalmış.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.