Sony Xperia Z1 Turkcell’de ön siparişe açıldı

Sony Xperia Z1 Turkcell’de ön siparişe açıldı

Turkcell Platinum, Sony Mobile Communications’ın akıllı telefon deneyimini baştan sona değiştiren telefonu Sony Xperia Z1’i üyelerine özel avantajlarla sunuyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, akıllı telefon pazarının en yeni üyelerini müşterileriyle avantajlı şekilde buluşturan kampanyalarını sürdürüyor. Turkcell’in son kampanyası kapsamında, “en iyi anlarınız için Sony’nin en iyisi” olarak tanımlanan yeni Sony Xperia Z1, ön satış için turkcellmagaza.com’da yerini aldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sony Xperia Z120.7 MP’lik kamerası ile Social Live, Info-Eye, TimeShift ve Augmented Reality Effect gibi yepyeni sosyal kamera uygulamaları sayesinde fark yaratan fotoğraflara imza atmak isteyenlerin tercihi Xperia Z1, Turkcell Platinum üyelerine özel fırsatlarla birlikte sunuluyor. Xperia Z1 ile çektikleri fotoğraflarda daha da profesyonel sonuçlar almak isteyen Turkcell Platinum üyeleri sınırlı adette Sony QX10 lens’e birlikte sahip oluyor. Akıllı telefonların arkasına monte edilerek olduğu gibi telefondan ayrı şekilde de kullanılabilen, NFC ve WiFi bağlantılarını destekleyen QX10, 18 MP ve daha küçük fotoğraf çekme fırsatı da sunuyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı 2.199 TL olan Sony Xperia Z1 için Turkcell Platinum Prestige ve diğer Turkcell tarifelerine ek avantajlı teklifler önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.