Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-excalibur-g600-nvidia-geforce-gtx-1060/
Sony 19 Haziran 2017 13:42

Gamescom veya Paris Games Week esnasında Sony sunum yapabilir

Bir ihtimal de olsa, güzel bir şov izleyebiliriz.


GameReactor ile konuşan, Sony‘nin pazarlama alanında önemli bir ismi olan Jim Ryan, bulunduğumuz 2017 yılı içerisinde gerçekleşecek olan Gamescom veya Paris Games Week esnasında bir Sony sunumu ile karşılaşabileceğimiz konusunda açıklamalarda bulundu. Geçen seneki Avrupa etkinliklerine katılmayan şirketi bu yıl düzenlenecek olan etkinliklerde görme ihtimalimiz bulunuyor. Yani, Sony hala elindeki tüm kartları oynamamış olabilir.

Sony Gamescom Paris Games Week

Jim Ryan, “Geçen sene bir Avrupa şovu gerçekleştirmedik.” dedi. Konuşması esnasında, “Geçen sene içerikleri E3‘e biriktirerek gerçekten bilinçli bir karar aldık.” şeklinde de açıklamada bulundu. Bizleri umutlandıran açıklaması ise, “Bu konuya çok dikkatli bir şekilde yaklaşıyoruz.” açıklaması oldu, Gamescom veya Paris Games Week konusunda. Bir Avrupa şovu konusunda ciddi ciddi düşünceleri olduğuna göre, kesin değil, ama belki küçük de olsa bir ihtimal bu yıl düzenlenecek olan Gamescom veya Paris Games Week‘te güzel bir sunum görebiliriz.

İşin en güzel kısmı ise, Sony tarafından bulunduğumuz yıl içerisinde bir sunum olabileceğini şirketin en baş ismi olan Shuhei Yoshida zaten belirtmişti. Bu da, bir Avrupa şovu ihtimalini çok daha yukarıya çekiyor. Paris Games Week 2017, 1 Kasım 2017 ve 5 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Gamescom 2017 ise 22 Ağustos 2017 ve 26 Ağustos 2017 tarihleri arasında bizlerle olacak. Bakalım hangi etkinlikte güzel bir şov izleyeceğiz?

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör