Sony, E3 2017 etkinliği esnasında her şeyi göstermediklerini söyledi

Sony, E3 2017 etkinliği esnasında her şeyi göstermediklerini söyledi

Gösterilenlerden daha fazlası konusunda da bir ipucu verildi.

Endonezya‘da bir oyun sitesi olan Jagatplay ile konuşan Sony‘nin genel başkanı Shuhei Yoshida, E3 2017 etkinliği sırasında söylememeyi tercih ettikleri şeylerin de olduğunu söyledi. Shuhei Yoshida, kendisine PlayStation Experience ya da Tokyo Gaming Show‘da nelerle karşılaşacağımız sorulduğunda, bulunduğumuz 2017 yılı içerisinde çok daha fazla bilgilerin duyurulacağını söyledi. Yani, önümüzdeki etkinlikler esnasında Sony ağzındaki baklayı çıkarabilir.

Sony E3 2017

Shuhei Yoshida, “Hakkında konuşabileceğimiz planlarımız yok, ama E3 2017‘de sakladığımız ve göstermemeyi tercih ettiğimiz şeyler var. Tabii ki, ekibimiz tarafından bu yıl biraz daha haber gelecek.” diyerek bizleri meraklandırdı. Etkinlik esnasında Sony gerçekten güzel bir iş çıkarmıştı aslında. Özellikle o PlayStation 4‘e özel olarak gelen Spider-Man oyunu ile God of War ağızları açık bırakmayı başardı. Böylesi yapımların üstüne bir de henüz göstermedikleri yapımların da olması iyice heyecanlandırıyor ve merak uyandırıyor.

Aklımıza ihtimal geliyor bu gizem konusunda. Ya göstermedikleri yapımlar çok berbattı ve göstermeye utandılar, ya göstermeyecekleri kadar mükemmeldi, ya da Sony‘nin aklında bambaşka planlar var. Göstermedikleri yapımların berbat olma ihtimali gerçekten çok düşük aslında, çünkü Shuhei Yoshida bulunduğumuz 2017 yılı içerisinde yeni haberler duyacağımızı söyledi. Geriye 2 ihtimal kalıyor ve biz gerçekten sabırsızlıkla bekliyoruz. Bakalım bizleri nasıl haberler bekliyor?

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın