Sniper: Ghost Warrior 3, daha önce görmediğimiz bir bölge ile karşımızda

Sniper: Ghost Warrior 3, daha önce görmediğimiz bir bölge ile karşımızda

Yeni oynanış videosuyla, Slaugterhouse bölgesini tanımaya hazır mısınız?

Açık dünya oyunlarının en büyük özelliği, pek çok farklı bölge ile oyunculara özgürlüklerini vaat etmeleri ve oyunu istedikleri gibi yönlendirmelerine izin vermeleridir. Açık dünya unsurları ile ilgimizi çeken Sniper: Ghost Warrior 3’ten yeni bir oynanış videosu geldi ve daha önce görmediğimiz bir bölge gösterildi. Karlı dağların ortasında Amerikan bir rehinenin tutulduğu Slaughterhouse bölgesi ile tanışmak ister misiniz?

Sniper: Ghost Warrior 3

Paylaşılan yeni oynanış videosu, bizleri oyunun daha önce görmediğimiz bir bölgesine götürüyor. Oyunun geliştiricisi CI Games’e göre oyundaki bütün bölgelerden daha farklı hissedeceğiniz Slaughterhouse, gerçekten ilginç bir bölge. Bu yeni bölgenin yanı sıra, oyunda kullanabileceğiniz drone cihazı da bu oynanış videosunda detaylı olarak görebileceğiniz unsurlar arasında. Tamamlamanız gereken göreve göre, drone cihazınızı farklı amaçlarla kullanmanız gerekecek.

Sniper: Ghost Warrior 3’ün oyuncuya tanıdığı seçim özgürlüğü de oynanış videosunda karşımıza çıkıyor. Etrafta sadece nöbet tutan askerlerin değil, ayak izlerinin ve takip edebileceğiniz ipuçlarının da bulunduğu oyunda görevleri nasıl tamamlayacağınız size kalmış. Ghost yeteneklerinizi nasıl kullanacağınız ve kararlarınızı hangi yönde vereceğiniz, görevinizin gidişatını etkileyecektir. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri yepyeni oynanış videosuyla baş başa bırakalım.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın