Sniper: Ghost Warrior 3 için yeni bir fragman yayımlandı

Sniper: Ghost Warrior 3 için yeni bir fragman yayımlandı

Bize hikaye ile alakalı bazı ipuçları gösteriliyor.

Polonya merkezli CI Games tarafından geliştirilen ve bu yılın merakla beklenen yapımlarından biri olan Sniper: Ghost Warrior 3 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde size Sniper: Ghost Warrior 3’ü ön sipariş ile alan oyuncuların, ücretsiz olarak Sezonluk Geçiş ögesine sahip olacaklarını belirtmiştik. Bu Sezonluk Geçiş ögesi, The Sabotage ve The Escape of Lydia isimli iki senaryo genişleme görevini ve henüz açıklanmayan 2 yeni çoklu oyuncu haritasını içerisinde bulunduracak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sniper Ghost Warrior 3

15 Mart 2017’de, Sniper Ghost Warrior 3’ün yapımcısı CI Games, oyunun senaryo modu için bir fragman yayımladı. Bu fragman bizlere oyunun hikayesiyle alakalı bilgiler veriyor. Oyunda yöneteceğimiz Jon North adlı karakterin, abisi gibi olmak isteyen küçük bir kardeşi var. Adı da Robert North. Bir gün bu iki kardeş pusuya düşürülüp, kardeşlerden küçük olan Robert North’u kaçırıyorlar ve bizim oyunda yöneteceğimiz Jon North, bunu kaçıranlara bedelini ödeteceğini söylüyor. Kardeşini tekrardan geri almak için düşmanlara karşı bir mücadele edecek olan Jon North ile bol savaşlı bir maceraya atılacağımız kesin. Fragmandan anladığımız kadarıyla, bir ağabey-kardeş ilişkisi üzerine kurulu olduğu belli. Umarım iyi bir oyunla karşımıza çıkar ve biz oyuncular da bol bol keyifli dakikalar geçiririz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sniper: Ghost Warrior 3, 25 Nisan 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Biz oyundan oldukça ümitliyiz. Umarım bizi hayal kırıklığına sokmazlar. Oyunun çıkacağı tarihler arasında bir incelememiz de olacak elbette. Bu yüzden bizi takip etmeyi unutmayın! Aşağıda, Sniper: Ghost Warrior 3 için yayımlanan fragmanı izleyebilirsiniz. Sizin fragman hakkında düşünceleriniz nedir ?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.