Sızdırılan Half-Life 3 senaryosu ile oyun yapıldı

Sızdırılan Half-Life 3 senaryosu ile oyun yapıldı

Böyle bir şeyin olacağını herkes söylemişti zaten.

Geçtiğimiz haftalarda sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde sızdırılan bir Half-Life 3 senaryosundan bahsetmiştik. İşte bu senaryo, meraklı bir mod geliştiricisi tarafından, Half-Life 2 moduna dönüştürüldü. Sizlerin de buraya tıklayarak ulaşabileceği modun ismi Tiger Team ve Blendo Games tarafından geliştirildi. Tabii geliştirilmiş olan bu modun içerisinde, sızdırılan bir senaryodan çok fazlası bulunuyor. Daha önceden Half-Life 2: Episode 3 için sızdırılmış mekan görselleri, dosyaları ve çok daha fazlası da bu mod içerisinde kullanılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sızdırılan Half-Life 3 senaryosu ile oyun yapıldı

Sızdırılan Half-Life 3 senaryosu ise, “Birçok insanın beni hatırlaması için veya en son ne zaman, neyi söylediğimi hatırlaması için yeterince zaman geçti. Artık direniş ya kazanmıştır ya da kaybetmiştir, benim bir katkım yok. Eski dostlarım susturuldu veya aynı yolda yürürken düştüler. Artık araştırma takımının neredeyse tamamını hatırlayamıyorum, fakat isyan ruhunun hala burada olduğuna eminim. Bu aksiyonları benden iyi bildiğini düşünüyorum ve her şeyi sana bırakıyorum. Benden artık bir mesaj bekleme. Bu benim son mektubum.” idi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın