Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.02.2019

Gelmiş geçmiş en iyi oyunları sorsalar aralarında kesinlikle bulunduracağımız bir oyun olan Silent Hill 2, bu haberimize önemli bir şekilde konuk oluyor. Yılların kalbimizde eskitemediği Silent Hill 2 FPS modu ile birlikte karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Konami’nin en iyi oyunlarından biri olarak belirtebileceğimiz olan yapımın FPS hali, Unreal Engine 4 ile geliştirme aşamasında an itibari ile. Fakat, resmi bir şirket tarafından geliştirilmiyor elbette. Sadece gönüllü bir geliştirici söz konusu. Hemen aşağıda, Silent Hill 2 FPS halinin Unreal Engine 4 oyun motorunun görsel kalitesinin birleştiği bir video bulunuyor.

Silent Hill 2 FPS hali, Unreal Engine 4 oyun motorunun kalitesi ile bizlere sunuluyor

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz videoyu izlediyseniz, bir an önce denemek için sizleri sabırsızlandırmış olabilir. Fakat, henüz bize sunulmuş bir şey yok. Geliştirici kişi, bizlere Silent Hill 2 FPS halini ilerleyen zaman içerisinde sunar mı bilemiyoruz ama birden fazla video paylaştığı için, sizlere bir video daha sunabileceğimizi biliyoruz. Hemen aşağıda ise, Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilmekte olan bu Silent Hill 2 FPS halinin 2. videosunu görebilirsiniz. Videolar açılmazsa, YouTube üzerinden izleyiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.