Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.05.2020

Epic Games ekibi, geçen hafta GTA 5 dağıttı bildiğiniz üzere. Şimdi de, bedava menümüzde Sid Meier's Civilization 6 bulunuyor. Epic Games ekibi, an itibari ile bütün oyunculara Sid Meier's Civilization 6 isimli yapımı tamamen bedava olarak dağıtıyor.

Sizlere bahsini ettiğimiz bu kampanya, elbette kısa bir süre için geçerli. Her zamanki gibi, Epic Games mağazası üzerinde, sadece 1 hafta boyunca mevcut olacak. Yani 28 Mayıs 2020 tarihine kadar zamanınız var. Hatta, 28 Mayıs 2020 tarihinde, saat 17.59'a kadar zamanınız var demek daha doğru olur. Ardından yeni bir oyun gelecek.

Yolda olan yapımları sizlerle daha önceden paylaşmıştık hatırlarsanız. Sızdırılmıştı, muhtemelen yanlışlıkla. Eğer sonraki haftalarda gelecek oyunları merak ediyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimizi kontrol edebilirsiniz.

Bir an önce Sid Meier's Civilization 6 isimli yapıma bedava olarak sahip olmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfadan hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu kampanya kapsamında hesabınıza eklerseniz, oyun tamamen sizin oluyor. Dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.