Sherlock Holmes Crimes and Punishments ve Close To The Sun ücretsiz oldu

Sherlock Holmes Crimes and Punishments ve Close To The Sun ücretsiz oldu

Beleşlerde bugün.

Epic Games mağazası üzerinde yine yepyeni bir kampanya oyunculara sunuldu. Bu seferki kampanya ile birlikte oyunculara 2 adet oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bahsini ettiğimiz oyunlar ise Sherlock Holmes Crimes and Punishments ve Close To The Sun. Yani, çerezlik yapımlar değil.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Epic Games, bildiğiniz gibi belli aralıklarla oyunculara güzel yapımlar sunmaya çalışarak gönül kazanma peşinde. Bunu da fazlasıyla başarıyor. Bu sefer bizlere ücretsiz olarak dağıtmakta olduğu yapımlar, yine bu konuda başarılı olduğunu gösteren 2 yapım. Özellikle de Sherlock Holmes Crimes and Punishments, güzel bir hediye oldu.

Eğer siz de Sherlock Holmes Crimes and Punishments sahibi olmak isterseniz, buraya tıklayarak oyunun Epic Games mağazası sayfasına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Close To The Sun sahibi de olabilirsiniz. Bunun için de buraya tıklayarak ulaşacağınız internet sayfasını kullanmanız yeterli olacaktır.

Bu haberimize konuk olan Sherlock Holmes Crimes and Punishments ve Close To The Sun isimli her iki oyun da, kütüphanenize eklediğiniz anda tamamen sizin oluyor. Dilediğiniz gibi indirip oynayabilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.