Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.09.2018

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz günler itibari ile Shadow of the Tomb Raider çıkışını gerçekleştirdi. Oyuncuların beğenisine sunulan oyunlar için hemen ne paylaşılan şeyler olur. Bunlar, oynanış görüntüleri, performans analizleri, tam çözüm ve benzeri şeyler olur genelde. Bu haberimize konuk olan Shadow of the Tomb Raider için ise 4K görseller paylaşıldı. En yüksek ayarlardaki Shadow of the Tomb Raider 4K görsellerini biz de hemen bir galeri haline getirdik ve hemen aşağıda bunu sizlerle paylaştık.

Shadow of the Tomb Raider 4K görseller ile göz kamaştırıyor

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz görseller, haberimize konuk olan Shadow of the Tomb Raider'a ait. Galerimizde bulunan görseller içerisinde aynı zamanda MSI Afterburner istatistikleri de mevcut. Bu sayede, Shadow of the Tomb Raider performansını da inceleyebilirsiniz. Oyunun görsellerini 4K olarak bizlere sunan ekran kartının AMD Radeon RX Vega 64 olduğunu belirtmekte de fayda var. En iyisi biz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Shadow of the Tomb Raider 4K görselleri ile baş başa bırakalım.

Galerimizde bulunan görsellere baktığınızda, AMD Radeon RX Vega 64 ile 4K olarak en yüksek grafik ayarlarında çalıştırılan Shadow of the Tomb Raider'ın 30 FPS gibi bir performans gösterdiğini görmek mümkün. Yani, bu durumun anlamı eğer Shadow of the Tomb Raider'ı en yüksek ayarlarda 60 FPS ile oynamak istiyorsanız, gerçekten çok üst düzey bir canavara sahip olmanız gerekiyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.