Sezon finalinden önce Arrow’a genel bir bakış!

Sezon finalinden önce Arrow’a genel bir bakış!

Bakalım Arrow dizisi bu güne kadar nasıl gelmiş?

CW’nun sevilen dizisi Arrow’un 4. sezon finalinden önce diziye genel bir bakış atalım dedik. 3. Sezonda Ra’s Al-Ghul gibi bir efsaneyi harcayan Arrow, bu sezona Ra’s Al-Ghul’un bile ismini korkarak andığı Damien Darhk’ı bizlere tanıtarak başladı. Oliver’ın ada maceralarını anlatan geriye dönük sahneler ile tanıma fırsatı bulduğumuz gizemli bir totemden gücünü alan süper kötümüz ilk bölümden kahramanımızın gözünü oldukça korkutmuştu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

ar410b_0243b-h_2016

Sezon ara kötüler, Legends of Tomorrow yan dizisine yol yapma, Flash’le olan ortak bölümdeki bazı olaylarda kaybettiği vaktin ardından ana hikayeye odaklanmaya sezonun ikinci yarısında başladı diyebiliriz. Ancak bu noktada da Oliver ve Felicity aşkının bitmesi ve Felicity’nin herkese illallah ettiren tripleri, duygu sömürüleri yüzünden içinde benim de dahil olduğum kemik kitleden bir grup diziden soğumaya başladı. Tüm bunlara rağmen Stephen Amell ve Neal McDonough’nun (Damien Darhk) oyunculuğu diziyi izlenebilir yapmaya yetiyordu.

Eleven Fifty-Nine isimli bölümde dizinin ilk bölümünden beri var olan namıdiğer Black Canary’miz, Laurel Lance’in ölümünün ardından tüm ekibin olayları daha ciddiye almasının ardından Damien’ı ve Genesis’i durdurmak için odaklanmaları ile dizi, tempoyu bir tık daha arttırdı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sezon finaline iki bölüm kala atom bombasının öldürdüğü insanlardan topladığı güce bu haftaki bölümde X Faktörümüz Lonnie Machin’in Damien’ın eşi Ruvé Darhk’ı öldürmekle kalmayıp Tevat Noah’ı da yok etmesiyle birlikte gelen öfkesi birleşince tüm dünyayı yakmaya karar veren Damien’ı önümüzdeki hafta büyük bir savaş bekliyor. Peki, sizin sezonun geneli ve fragmandan gördüğümüz kadarıyla sezon finali hakkındaki görüşleriniz neler?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın