Serious Sam 4 Planet Badass için yeni görseller ortaya çıktı

Serious Sam 4 Planet Badass için yeni görseller ortaya çıktı

Serious Sam 4 Planet Badass, müthiş ayrıntılarla geliyor.

Bir süre önce, Serious Sam serisinin yolda olan yeni üyesi Serious Sam 4 Planet Badass duyurulmuştu. Duyuru, gerçekten muhteşem olduğunu düşündüğümüz güzel bir fragman aracılığı ile yapılmıştı. Bu olayın ardından da, Steam Mağazası üzerinde oyun adına mağaza sayfası açılmıştı. Serinin geliştirici ekibi olan Croteam, şimdi de oyunun Steam Mağazası sayfasını güncelleyerek, biz oyuncuların merakını gidermek ve habersiz bırakmamak amacıyla yepyeni oyun içi görseller paylaştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Serious Sam 4 Planet Badass

Serious Sam 4 Planet Badass için Steam üzerinde yeni oyun içi görüntüler paylaşıldı

Serinin diğer bütün oyunlarında olduğu gibi geniş haritalarda gizemler arayıp, düzinelerce düşman ile kapışacağımız oyun için paylaşılan görseller, son oyundan bu yana ne kadar büyük bir adım atılmış olduğunun ispatı niteliğini taşıyor resmen. Paylaşılan görsellerde hem Sam’i, hem de düşmanlardan Kamikaze, Gnaar ve benzeri birkaç tanesini görüyoruz. Her bir görselde, oyunda bulunan görsel ayrıntılar fark edilebiliyor.

Oyun hakkında kısa bir hatırlatma olması amacıyla, oyun içerisindeki yeni mekaniklerden de bahsetmekte fayda var. Öncelikle, serinin önceki oyunlarında sadece ara sahnelerde karşılaştığımız yan karakterler, artık oyun içerisinde de bizlere eşlik edecek. Ayrıca, seride alışageldiğimizden daha büyük olan haritalarda, motosikletimiz aracılığı ile gezinebileceğiz. Hemen aşağıda, haberimiz boyunca sizlere hep bahsetmiş olduğumuz görseller bulunuyor. Serious Sam 4 Planet Badass ile bizleri nasıl bir görselliğin karşılayacağı konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz, galerimize göz atmadan geçmemenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.