SenTasarla artık Turkcell mağazalarında

SenTasarla artık Turkcell mağazalarında

SenTasarla ile web sitesi tasarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

IBS Bilişim’in yeni platformu Sentasarla.com hızla büyümeye devam ediyor. Online web sitesi oluşturma aracı ile sadece 30dk içerisinde, kolayca web sitesi yapmanıza olanak tanıyan ürün şimdide Turkcell mağazalarında kullanıcılar ile buluşuyor. Turkcell’in tüm mağazalarında bulunabilecek bu ürününle hedef yeni nesil gençlerin kendilerini anlatabildikleri mobil uyumlu siteler yapabilmesine olanak sağlamakla birlikte küçük işletme sahiplerine ekonomik web sitesi çözümüde sunmaktadır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

turkcell-logo-191012

Daha önce hiç web sitesi yapmamış birinin, kendi sitesini yaparak kullanıma açabileceği bu online platform ile gençler %100 mobil uyumlu blog, yaşam,  günlük, CV, foto albüm, ürün satış siteleri, firma kurumsal web sitelerini geliştirebilecek ve hedef kitleye ulaştırabilecek.

Bu yeni ürünleri ile sektöre giren firma, ürünü sanal dünyadan elle tutulur hale getirerek bir kutu içerisine koymuştu ve kısa sürede Türkiye’nin önde gelen teknoloji mağazaları ile buluşturmuştu. Şimdide yeni konseptleri ile siteyi bir zarfa sığdırmış oldular.

Turkcell mağazalarında da yerini bulan ürünleri ile firma, bireysel segmette birçok kullanıcıya hızlı bir şekilde ulaşmış durumda. Kullanımı çok kolay, hazır yüzlerce teması olan, isim, barındırma gibi hizmetleri içerisinde herşey dâhil çözüm içeren Sentasarla.com ‘un öne çıkan özelliği, tamamen online olup, kendi bilgisayarınıza hiçbir şey kurmadan web sitenizi tasarlayabiliyor olmanız. Site tasarım aracı her yaşa ve her profile uygun. Sistem tamamen sürükle-bırak yöntemi ile kişinin fotoğraf, metin, form,  ulaşım krokisi gibi onlarca bileşeni seçeceği temanın üzerine yerleştirme yöntemi ile çalışıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.