Sea of Thieves derinliklerindeki Kraken, sızdırılan yeni görsellerde görünüyor

Sea of Thieves derinliklerindeki Kraken, sızdırılan yeni görsellerde görünüyor

Kendisi biraz büyükmüş, korktuk.

Sea of Thieves içerisinde gemimizi, arkadaşlarımızı alacağız ve hazine avına çıkacağız. Tabii hazine avında başka gerçek oyuncular ile de karşılaşabileceğiz ve kesinlikle o karşılaştığımız insanlar, bizi öldürmeye çalışacak. Doğal olarak bizler de onları öldürmeye çalışacağız. Diyelim ki ölümcül bir oyuncu grubundan kurtuldunuz, hazinenizi aldınız, sığınağa doğru gidiyorsunuz. Hazineleri bozdurup, zengin olacaksınız. O da ne? Denizin derinliklerinden bir ses geliyor. Bir anda geminizi dokunaçlar sarıyor, hareket edemiyorsunuz. Tebrik ederiz, Kraken tarafından saldırıya uğradınız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sea of Thieves derinliklerindeki Kraken, sızdırılan yeni görsellerde görünüyor

Kraken, hem gerçek dünyanın bir efsanesi, hem de Sea of Thieves dünyasının bir efsanesi olmaya hazırlanan düşman tipi. Oyun için gerçekleşen sayısız alfa ve beta sürecinde bu düşman tipine rastlanamadı ama oyuncular, Kraken’in bölgesini keşfetmeyi başarabildi. Belli ki oyunun alfa ve beta sürecinde bu düşman tipi bulunmuyordu. Yeni sızdırılan Sea of Thieves görsellerinde ise Kraken ve kendisinin 8 adet dokunacı, rahatlıkla görünebiliyor. Eğer dilerseniz bu görsellere, hemen yukarıdan ve hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.

Sea of Thieves içerisinde her ne kadar Kraken için bir bölge olduğu görülse de, oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre bu düşman tipi, oyunun rastgele yerlerinde karşımıza çıkacak. Kraken, öncelikle birkaç dokunacı ile gemimizi hareketsiz hale getirecek, ardından da geri kalan dokunaçları ile oyunculara direkt olarak saldıracak. Oyuncular ise bu saldırıdan kurtulabilmek ve Kraken’i yenebilmek için her dokunacı tek tek etkisiz hale getirmek zorunda. Tabii işin finalinde de oyuncuları büyük bir ödül bekliyor olacak. Bu ödülün ise ne olduğu bilinmiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.