Samsung Galaxy Note 8 pilinin görüntüsü internete sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 8 pilinin görüntüsü internete sızdırıldı

Pil kapasitesi konusunda biraz sıkıntı var gibi görünüyor.

Pil kapasitesi mevzusu, Samsung‘un son zamanlarda çıkardığı telefonlarda gerçekten başarılı olduğu noktalardan. Her ne kadar Samsung Galaxy S serisinin son üyelerinde pil kapasitesi düşürülmüş olsa da, bunun zorunluluktan yapılmış olduğu bilinen gerçekler arasında yer alıyor. Samsung Galaxy Note 8 için de muhtemelen aynı durum söz konusu, çünkü internete sızan yeni görsel ile, telefonun pili hakkında detaylı bilgilere sahip olabiliyoruz.

Samsung Galaxy Note 8

6.3 inçlik ekrana sahip olmasına rağmen Samsung Galaxy S8‘den bile daha düşük bir pil kapasitesine sahip olan batarya ile karşımıza çıkan yeni telefonda neden böylesi bir adım izlendiği gerçekten merak konusu. Zira şu anda piyasanın en iyilerinden bir tanesi olan telefon boyut açısından her ne kadar daha küçük olsa da, Samsung Galaxy Note 8‘e göre 200 mAh daha fazla kapasiteye sahip bir pil ile karşımıza çıkmıştı.

Samsung‘un aklında ne var bilemiyoruz, belki de pilin daha uzun veya eş değer şekilde harcanabileceği bir teknoloji buldu, fakat yine de çok az görünüyor 3.300 mAh kapasiteli bir pil gözümüze. Samsung‘un pil kapasitesi ve kullanımı konusundaki başarısı konusunda bir şüphemiz yok aslında, fakat insan yine de istemsizce sorguluyor, acaba neden imkanları varken böyle bir artıyı eklememeyi tercih ettiler? Bakalım, bizleri ne gibi bir sürpriz bekliyor? Daha doğrusu, bizleri acaba bir sürpriz bekliyor mu? Umarız ki şirket bu eksiklik için bir şeyler düşünmüştür.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın