Samsung Galaxy A9 Pro, Asya dışında satışa çıkmayacak!

Samsung Galaxy A9 Pro, Asya dışında satışa çıkmayacak!

Samsung severler biraz üzülecek gibi.

Samsung A serisi bir kesim tarafından sevilmese de Samsung’un en çok satan orta sınıf model serisi. Uygun fiyat ve çok seçenekliliği ile dikkat çeken seri, yeni bir telefon ile karşımıza çıkıyor, fakat bizim karşımıza değil. Samsung’un bu konudaki kararı ile birlikte Samsung Galaxy A9 Pro sadece Asya’da satışa sunularak özel bir model olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

gsmarena_001

Daha önce bize özel olarak yapmış olduğu Snapdragon olmayan amiral gemi modelinden sonra bir yenilik daha yapacak olan Samsung, bu sefer sadece bizleri değil Asya harici bütün ülkeleri düşünerek adeta “Siz olmazsanız olmaz.” dedi ve Samsung Galaxy A9 Pro modelini sadece Asya’da satma kararı aldı. Peki, biz bu telefona kavuşamayacak olsak da neler kaçırdığımıza isterseniz bir bakalım.

Samsung Galaxy A9, 6 inçlik ekranı ile kullanıcılarını karşılıyor. Snapdragon 652 ile gelen modelde 4 GB Ram ve 32 GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor. Fotoğraf ve öz çekim çılgınlarını 16 Megapixel arka ve 8 Megapixel ön kamerası ile karşılayan Samsung Galaxy A9 Pro’da 5000 mAh batarya bulunuyor. Ayrıca telefon Marshmallow, yani 6.0.1, sürümü ile geliyor.

 

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.