Menü
https://leadergamer.com.tr/hbo-hacker-250-bin-dolar/

Saints Row IV

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Saints Row IV 11 Ağustos 2017 12:31

Saints Row IV bir süre boyunca ücretsiz olacak

Hemen oyunun ücretsiz halini indirmeye başlayabilirsiniz.


Eğer bu hafta sonu için oynayacak oyununuz yoksa, Deep Silver imdadınıza yetişiyor. Çünkü yayıncı şirketten gelen açıklamaya göre Saints Row IV, 13 Ağustos 2017 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak. Sadece PC oyuncularının yararlanabileceği bu etkinlik, sizlerin de tahmin edebileceği üzere Steam üzerinde gerçekleştirilecek. Eğer oyunu denediğiniz bu ücretsiz hafta sonu etkinliği sürecinde oyun hoşunuza giderse, yine Steam üzerinden uygun bir fiyata satın alabileceksiniz.

Saints Row IV bir süre boyunca ücretsiz olacak

Uzun zamandır Saints Row IV hakkında haber yazmıyorduk fakat oyun hakkında da en son, “Saints Row IV’ün geliştiricisi Deep Silver Volition, bugün yaptığı açıklamayla, oyunlarının uzun süredir planlanan Steam Atölyesi desteğine kavuştuğunu bildirdi. Yaptıkları açıklamada, baştan Steam Atölyesine uygun şekilde tasarlanmayan oyunların bu ortama uyarlanmasının zorluğundan yakınan şirket, projeyi başarıyla tamamladıkları için mutlu olduklarını da dile getirdi. Bu kadar büyük seçenekler sunan bir ortama uygulamak için gösterdikleri çaba takdire şayan açıkçası. Şimdilik sadece Windows için sunulan mod desteğinin yakın bir zamanda Linux platformu için de sunulması bekleniyor. PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında bulunan Saints Row IV’ü almayı düşünüyorsanız bu indirim dönemini kaçırmayın.” demiştik. Oyunu satın almak isterseniz, oldukça önemli bir bilgi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör