Rockstar Games tekrar Grand Theft Auto VI hakkkında konuştu!

Rockstar Games tekrar Grand Theft Auto VI hakkkında konuştu!

Daha durun yahu. GTA 5'in PC sürümü çıkmadı daha.

Ocak ayında çıkışını yapmasını beklediğimiz Grand Theft Auto V’in PC sürümünün Mart ayına ertelenmesi ile birlikte PC oyuncuları oldukça sinirlenmişti. Rockstar Games henüz serinin 5. oyununu PC platformuna çıkartmadan, 6. oyun için konuşmaya başladı bile. Daha önce 1-2 kez GTA 6 hakkında konuşan Rockstar Games, bugün tekrar bir açıklama yaptı.

43346_10_rockstar-confirms-gta-6-coming-weve-ideas_full

Develop ile söyleşi yapan Rockstar Games’in patronu Leslie Benzies, “Grand Theft Auto serisinde yapmak istediğimiz neredeyse 45 yıllık bir fikir birikimimiz var. Henüz GTA 6’nın nasıl bir şey olacağını bilmiyoruz, fakat bazı fikirlerimiz tabii ki var.” cümleleri ile konuşmaya başladı. Benzies konuşmasına, “Her şey bir fikir ile başlıyor. Oyunun nerede geçeci ilk belirlenmesi gereken şey. Oyunun geçeceği yer görevlerin nasıl olacağını belirliyor. New York’da yapılabilecek şeyler Miami yapılamayabilir. Miami’de yapılacak şeyler de Los Angeles’da yapılamayabilir. Bu yüzden oyunun haritası ile görevleri birbirine bağlıdır.” şeklinde devam etti.

Rockstar Games daha önce Grand Theft Auto VI hakkında daha önce de dediğimiz gibi 1-2 kez konuşmuştu. Böyle bir konuşmanın tekrar yapılması Grand Theft Auto VI’yı bekleyen çoğu insanı sevindirdi.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın