Rockstar Editor Güncellemeleri: Eylül’de Yeni Özelliklerle PS4 ve Xbox One’a Geliyor!

Rockstar Editor Güncellemeleri: Eylül’de Yeni Özelliklerle PS4 ve Xbox One’a Geliyor!

Konsollarınızda film oluşturmanın vakti geldi!

Eylül’de PlayStation 4 ve Xbox One’a gelecek olan Rockstar Editor ile inanılmaz dublörlük montajlarından, yaratıcı hikaye anlatımlarına kadar GTA V ve GTA Online deneyimlerinizi yaratın, düzenleyin ve paylaşın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

unnamed

Rockstar Editor gelecek ay Grand Theft Auto V ve GTA Online indirilebilir güncellemesinin bir parçası şeklinde resmi olarak PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına geliyor. Bu güncelleme ayrıca PC dahil üç platformda da bulunacak Rockstar Editor için yeni özellikler de getirecek ve önümüzdeki haftalarda detaylarını açıklanacak olan GTA Online Freemode için yeni ve heyecan verici oynanış yenilikleri de sunacak.

Aşağıda resmi güncellemenin parçası olarak eklenen yeni özellikleri okuyabilirsiniz:

  • Ortam Sesleri ve Ses Efektleri Kütüphanesi: Sahnelerinize hayat vermenize yardımcı olarak ses parçaları arasından seçim yaparak ortam ve atmosferik sesler ekleyebilir veya Foley ve diğer efekt koleksiyonlarından ses efektleri seçebilirsiniz.
  • Snapmatic Entegrasyonu: Şimdi işaretlediğiniz yerdeki sabit kareyi doğrudan Snapmatic’e gönderebilir, böylece mükemmel kamera açısını ararken mutlak özgürlüğe sahip olabilirsiniz.
  • Yönetmen Modu Güncellemeleri: Önceden ayarlı yerleri gösteren mekan uyarıları veren genişletilmiş mini harita, günün istediğiniz saatini dondurma gücü ve hava ve deniz araçları yaratma yeteneği.
  • Kopyala ve Yapıştır İşaretleri Özellikleri: Klipteki istediğiniz işaretten, istediğiniz işarete ses ayarlarını kolayca kopyalayıp yapıştırın.
  • Yeni Yazı Tipleri: Başlıklar ve isimler için artık çok daha fazla seçeneğiniz var. Mevcut yazı tipi sayısını üçe katladık.

unnamed 2

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.