Menü
https://leadergamer.com.tr/pes-2018-beta-baslangic-tarihi-bitis-tarihi-icerigi/
Resident Evil: Revelations 14 Temmuz 2017 20:28

Resident Evil: Revelations, PlayStation 4 ve Xbox One için geliyor

Oyunun çıkış tarihi, fiyatı ve içerikleri belli oldu.


İki büyük Resident Evil oyunu arasında köprü görevi gören Resident Evil: Revelations, en sonunda PlayStation 4 ve Xbox One için de geliyor. Her iki konsolun da güçlü olması sayesinde, platformlara sahip olan oyuncular 1080p kalitesinde oyunu oynayabilecek. İşin en güzel kısmı ise, hem Resident Evil Revelations fiyatı muhteşem denilebilecek kıvamda, hem de çıkış tarihi ve içerikleri belli oldu bile.

Resident Evil Revelations Xbox One PlayStation 4

İlk önce oyunda göreceğimiz içeriklere değinelim. Daha önceden ayrı ayrı satılan Raid Mode için kostüm ve silah ek paketleri, oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerindeki içerikler arasında bulunacak. Yani, Resident Evil: Revelations, hem Resistance Set‘i, hem de Enhancement Set‘i içerecek. Her iki ek paketi de içerisinde barındıracak olan oyunun fiyatı da bir o kadar güzel. Oyun, 20 dolar gibi bir fiyat etiketi ile, her iki platformda da mevcut olacak.

Ek paketlerdeki içeriklerin neler olduğunu merak edecek olursanız eğer, onlardan da bahsedelim. Resistance Set‘te G18 tabancası, P90 makineli tüfeği, Windham pompalı tüfeği, Python altıpatları, High Roller makineli tüfeği ve PSG1 keskin nişancı silahı bulunuyor. Diğer set olan Enhancement Set’te ise bizleri, PC345 tabancası, MP5 makineli tüfeği, Hydra pompalı tüfeği, L. Hawk altıpatları, High Roller makineli tüfeği ve M40A1 keskin nişancı silahı karşılıyor. High Roller silahları arasındaki fark ise, silahların özellikleri. Resistance Set‘te daha hızlı dolan bir High Roller bulunuyorken, Enhancement Set‘te bulunan High Roller‘ın daha farklı özellikleri bulunuyor.

Oyunun içeriği olarak sunulan ek paketlerde bulunan kostümlerden de söz etmekte fayda var. Oyundaki Raid Mode özelliğinde kullanılabilir olacak olan kostümlerden bir tanesi Rachael Ooze, diğeri ise Lady Hunk ve özellikle Lady Hunk kostümünün gerçekten güzel göründüğünü belirtebiliriz. Resident Evil Revelations, her iki platformda da 31 Ağustos 2017 tarihinde oynanabilir olacak.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Destiny 2 beta başlangıç ve bitiş saati, içeriği, indirme boyutu ve dahası yazımıza ve Destiny 2 çıkış tarihi, beta detayları, videoları ve çok daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör