Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.09.2018

Perfect World Entertainment ve Gunfire Games ekipleri Remnant From the Ashes için yepyeni bir video paylaştı. Paylaşılan Remnant From the Ashes videosu, oyun için önemli bir yere sahip. Sebebini soracak olursanız da, Remnant From the Ashes için 30 dakika gibi gerçekten uzun olduğunu belirtebileceğimiz bir süre ile, oyunun oynanışını bizlere gösteriyor. Remnant From the Ashes oynanışının gösterildiği video, oyunun PAX West versiyonuna ait. Hemen aşağıda, bahsini etmekte olduğumuz videoyu sizlere sunduk.

Remnant From the Ashes için dopdolu oynanış görüntüleri sunuldu

Remnant From the Ashes hakkında birkaç bilgi vermeden geçmek de olmaz elbette. Mitik yaratıklarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada geçen Remnant From the Ashes, aynı zamanda Darksiders 3 geliştiricileri tarafından da geliştiriliyor. Remnant From the Ashes, oyuncularına 3 arkadaşları ile birlikte özel ve özelleştirilebilir bir oynanış tecrübesi sunuyor. Remnant From the Ashes'ın bol bol silah, ateş ve yakın dövüş içerdiğini de belirtmemizde fayda var. Ayrıca, teçhizat ve silahlarınızı da kendiniz yapabiliyorsunuz.

Haberimize konuk olan yapımın sunduğu özellikler bu kadardan ibaret değil elbette. Remnant From the Ashes içerisinde aynı zamanda karakter geliştirme ve dinamik olarak hazırlanan bölümler sayesinde sınırsıza yakın bir keşif tecrübesi de bulunuyor. Görsel kalite açısından çok da iyi bir video olduğunu söyleyemeyeceğiz. Bu yüzden, sizleri hayran bırakacak pek fazla görüntü ile karşılaşamayabilirsiniz fakat oynanış açısından bol bol içerik görebileceğinizi söyleyebiliriz. Zaten oynanış videosunda, aynı zamanda açıklamalar da yapılıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.