Dead or Alive 6 çıkış tarihi duyuruldu ve oynanış videosu paylaşıldı

Dead or Alive 6 çıkış tarihi duyuruldu ve oynanış videosu paylaşıldı

Dead or Alive 6 oynanış açısından biraz garip görünmüyor mu?

Dövüş oyunu sevenlerin kesinlikle denk geldiği bir serinin yeni oyunu bu haberimizin konuğu. Bahsini etmekte olduğumuz Dead or Alive 6 çıkış tarihi en sonunda belli oldu. KOEI Tecmo tarafından, resmi KOEI Tecmo Twitter profili aracılığıyla paylaşılan bir gönderinin açıklama kısmında Dead or Alive 6 çıkış tarihi bulunuyordu. KOEI Tecmo, sadece bununla kalmadı ve aynı zamanda Dead or Alive 6 için oynanış videosu da yayımlamayı unutmadı. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Dead or Alive 6 için yayımlanan oynanış videosu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dead or Alive 6 çıkış tarihi, oynanış ile dolu bir video ile birlikte duyuruldu

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Dead or Alive 6 çıkış tarihi içerikli fragman, aynı zamanda bizlere bir sürü de Dead or Alive 6 oynanış sahneleri gösteriyor. Dead or Alive 6 hakkında verilen bilgilere göre oyun 15 Şubat 2019 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu çıkış tarihinin belirtilmiş olduğu fragmanda bol bol oynanış görüntüleri de görebilirsiniz. Her ne kadar bol bol Dead or Alive 6 oynanış görüntüleri esnasında karakter gösterilmiş olsa da, ne yazık ki oyun içerisinde bulunacak olan karakterlerin tamamı paylaşılmadı.

Dead or Alive 6 ile ilgili birkaç bilgi vermeden de bırakmayalım. Öncelikle, oyunun 3D grafiklere sahip olduğunu zaten videodan da görebiliyorsunuz. Fakat oyun, bu duruma rağmen 2D oynanış mekaniklerine sahip olacak. Hemen yukarıda bulunan fragmana tekrar göz gezdirerek, bizlerle Dead or Alive 6 oynanış tecrübesi hakkındaki ilk görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.


Dead or Alive 6
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.