Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.01.2019

Xbox 360 platformunun en iyi emülatörü olan Xenia, Red Dead Redemption’ı başarılı bir şekilde oynatma yolunda adım adım ilerliyor gibi görünüyor. Yeni çıkan Xenia sürümü ile birlikte birçok görsel soruna çözüm getirildi. Elbette hala tam anlamıyla mükemmel olduğunu söylemek mümkün değil fakat fazlasıyla başarılı olduğunun altı çizilebilir. Hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız videoda, Xenia isimli emülatör ile yürütülmekte olan Red Dead Redemption’ı görebilirsiniz. Öncelikle, sizleri bu video ile baş başa bırakalım. Ardından da bu oyunun oynanmış olduğu PC’den bahsedeceğiz.

Xenia ile Red Dead Redemption oynatan sistem bir hayli sağlam

Yukarıdaki videoda da görebileceğiniz üzere, Red Dead Redemption Xenia ile, Xbox 360 platformundaki halinden daha iyi çalışmakta. John GodGames Emus isimli YouTube kanalı tarafından kullanılan PC ise gerçekten çok sağlam. Intel Core i7 8700K işlemci fakat 5.0 GHz ile çalışmakta olan bir işlemci bulunuyor. Bunun yanı sıra, 32GB DDR4 3600MHz RAM bulunuyor. Her ne kadar RPCS3 versiyonu da hızlı olsa da, Xenia ile yürütülen hali çok daha iyi görünüyor. Bakalım, zaman bizlere daha neler gösterecek?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.