Red Dead Redemption, Grand Theft Auto V içerisine geliyor

Red Dead Redemption, Grand Theft Auto V içerisine geliyor

Hem oyunun haritası, hem de ek içerikler, bir mod ile oyuna eklenecek.

Red Dead Redemption birçok PlayStation 3 ve Xbox 360 oyuncularının favori oyunudur. Fakat aynı zamanda Grand Theft Auto V de birçok oyuncunun favori oyunu. İki oyunu da Rockstar Games geliştirdi. Peki, o zaman neden birleştirilmiyor bu iki oyun? Dediğimiz gibi iki oyunu birleştirmek, resmi yollarla imkansız. Hiçbir geliştirici böyle bir şey yapmaz fakat mod geliştiricileri için hiçbir şeyin sınırı yok ve onlar, istedikleri her şeyi yaparlar. İşte o mod geliştiricileri bu sefer de Red Dead Redemption haritasını, başka ek içerikler ile birlikte Grand Theft Auto V içerisine taşımayı kafalarına koydu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Redemption, Grand Theft Auto V içerisine geliyor

Bahsettiğimiz bu mod, White Team tarafından geliştiriliyor ve bu modun önümüzdeki yaz aylarında indirilmeye açılması bekleniyor. Modun henüz erken bir geliştirilme aşamasında olduğunu göz önünde bulunduruyoruz ve henüz elimizde çok fazla medyanın olmadığını söylüyoruz. White Team tarafından sadece 2 adet görsel yayımlandı ve bu iki görsele de zaten haberimizin içerisinden göz atabiliyorsunuz. Red Dead Redemption oyununu Grand Theft Auto V içerisine getirecek olan bu mod hakkında bir de tanıtıcı video paylaşılacak. Bu videonun önümüzdeki günlerde paylaşılması bekleniyor. Video paylaşıldığı zaman sizlerle bunu paylaşacağız. Bu yüzden bizleri takip etmeyi unutmayınız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak söyleyelim, bahsi geçen bu mod, boyut olarak 2 GB civarında olacak ve sadece harita getirmeyecek ana oyuna. Birçok farklı özellikler göreceğiz. Tüm bunların haricinde, bu mod içerisinde Parallax Occlusion Mapping ve Tessellation özellikleri de bulunacak. Sadece PC platformu için piyasaya sürülecek olan bu mod, daha sonra Xbox 360 için de geliştirilecek. Fakat modun Xbox 360 sürümünü kurmak herhalde zor olacaktır.

YTZlUrH

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.