Menü
https://leadergamer.com.tr/ps3-slim-40-nm-rsx-chip-geliyor/
Red , Red Dead , Red Dead Redemption 23 Mayıs 2010 13:38

Red Dead Redemption Çok Satılacak

İngiliz perakendeci HMV Red Dead Redemption’ın satışının Final Fantasy XIII, Heavy Rain gibi 2010’un büyük isimlerinden olacağını iddia ediyor. Firmaya göre,  marketlerde ilk haftasonuna kadar […]


İngiliz perakendeci HMV Red Dead Redemption’ın satışının Final Fantasy XIII, Heavy Rain gibi 2010’un büyük isimlerinden olacağını iddia ediyor.

Firmaya göre,  marketlerde ilk haftasonuna kadar 300 kat hareket bekleniyor.

Red Dead Redemption, şimdiye kadar olan Final Fantasy, Battlefield ve hatta Heavy Rain gibi 2010’un en çok satılan en büyük başlık olarak şekillenecek.

Bir sürpriz olmazsa açılış günleri Cuma, Cumartesi 300.000 birim kadar satış birimi bekleniyor.”   Ön sipariş gücü büyük olan marketler için uğraşılıyor.  Bazı İngiliz perakendeciler hem PS3 hem Xbox 360 için, her perakendeci ile değişen nedenlerden dolayı,
oyunun mağaza içi sıkıntılarını rapor etti ancak aynı zamanda  Amazon UK için ön siparişi şimdiye kadar ilk defa düşünüyor- bu popülerlik sıkıntısına da katkıda bulunmuş olabilir.

Yıldız oyunun tanıtımları “beni satın al” diye bağırıyor. Eğer böyle bir şey düşünüyorsanız, Amazon bu hafta sonu 49,99 $ / 34,99 £ için satışları başlatıyor.

Haber İçin: Zeynep Yılmaz’a Teşekkür Ediyoruz.

Gökhan GIRGIN Editör