Red Dead Redemption 2 veya Far Cry 5 için bir görsel sızdırılmış olabilir

Red Dead Redemption 2 veya Far Cry 5 için bir görsel sızdırılmış olabilir

İki oyun da temasını batıya taşıyınca, görselin hangi oyuna ait olduğunu anlamak da zor oluyor.

Rockstar Games tarafından Red Dead Redemption 2, resmi olarak duyurulmuştu. Oyun, herkesin bildiği gibi, batı temasını taşıyacaktı. Bir de, geçen günlerde ortaya başka bir söylenti çıkmıştı. Bu söylenti, Red Dead Redemption 2 hakkında değil, Far Cry 5 hakkındaydı. Söylentilere göre Far Cry 5 de batı temasını taşıyacaktı. Peki, tüm bunları neden size söylüyoruz? Çünkü bugün internete bir görsel düştü ve herkes o görselin, Red Dead Redemption 2 oyununa ait olduğunu düşünüyor. Fakat bizlerin daha farklı bir fikri var. O görsel, ya sahte, ya da Far Cry 5 oyununa ait. Dilerseniz önce o görsele bir bakalım, ardından yorumlarımızı sunarız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Redemption 2 veya Far Cry 5 için bir görsel sızdırılmış olabilir

Sizlerin de yukarıdan görebileceği bu görsel, Grand Theft Auto forumları üzerinde paylaşıldı. Görseli paylaşan kullanıcı, paylaştığı görselin Red Dead Redemption 2 oyununa ait olduğunu düşünüyordu ama kendisi de emin değildi tabii. Eğer bu görseli, oyun içi bir görsel olarak düşünürsek, bu görselin Red Dead Redemption 2 oyununa ait olmasının imkanı yok çünkü gördüğünüz o görüntü, FPS bakış açısında. Rockstar Games’in batılı oyunu da FPS tarzında değil. FPS tarzında olan, söylenti olarak batıda geçeceğini bildiğimiz tek bir oyun var: Far Cry 5.

Peki, sizlerin bu görsel hakkındaki yorumu nedir? Sizce bu görsel, Far Cry 5 oyununa mı ait, Red Dead Redemption 2 oyununa mı ait, yoksa tamamen sahte mi? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.