Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 22.05.2017

Rockstar Games, sadece dakikalar önce yayımladığı yeni bir duyuru ile, yakın bir geçmişte duyurulan Red Dead Redemption 2 oyunlarının ertelendiğini belirtti. PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2018 senesinin ilkbahar aylarına ertelenen bu oyunun PC sürümü hakkında ise konuşulmadı. Zaten ortada resmi olarak da bir PC sürümü yok. Her neyse, geliştirici ekip, duyurdukları bu erteleme için üzgün olduğunu belirtti ve bu üzgünlüğün bir belirtisi olarak, oyuna ait olan 7 yeni görsel yayımlandı. Yayımlanan bu 7 görsele, hemen aşağıdan ve haberimizin sonundaki galeriden göz atabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 ertelendi

Rockstar Games, bahsi geçen erteleme hakkında, "Red Dead Redemption 2, artık PlayStation 4 ve Xbox One için, 2018 senesinin ilkbahar aylarındaki çıkışına hazırlanıyor. Bu oyun, şimdiki nesil konsollar için, tamamen sıfırdan geliştirdiğimiz ilk oyun olacak ve oyunun severlerine en iyi deneyimi yaşatmak için, biraz fazladan zamana ihtiyacımız olacak. Eğer bir hayal kırıklığı yarattıysak, çok özür diliyoruz ama biz, oyun hazır olduğu zaman onu piyasaya sürmek istiyoruz. Önümüzdeki yaz aylarında, sizlere oyun hakkında yepyeni detayları sunacağız. Ayrıca oyunun evreninden yayımladığımız 7 yeni görsele de göz atabilirsiniz." dedi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.